Jak pozbyć się szczurów? Trutka na szczury czy łapka na szczury nie zawsze musi oznaczać najbardziej efektywne rozwiązanie problemu. Jeśli masz w domu małe dzieci lub psa i boisz się że klasyczna łapka na szczury wyrządzi im krzywdę to ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni stanowi idealne rozwiązanie problemu ze szczurem. Odstraszacz na szczury to urządzenie kompaktowe, dyskretne i bezpieczne dla zwierząt domowych oraz dzieci. Jeśli nadal nie wiesz jak się pozbyć szczura z domu zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Katalog

Odstraszacz myszy, na szczury do kontaktu 3 szt. STV 728

Odstraszacz myszy Sonic Repellers jest to nowoczesna, praktyczna i skuteczna metoda usuwania szkodników. Wydawane przez odstraszacz myszy są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych, natomiast bardzo uciążliwe dla gryzoni.

139,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER.

Odstraszacz kun ultradźwiękowy DUO-PRO PESTREPELLER pozwala na odstraszenie gryzoni takich jaj myszy, szczury, kuny, łasice, wydry oraz innych niepożądanych zwierząt. Ultradźwiękowy odstraszacz jest w stanie zabezpieczyć aż 550 m2 powierzchni.

199,00 zł

Zobacz

Odstraszacz myszy, odstraszacz szczurów STV 725.

Odstraszacz na myszy jest skuteczną i nowoczesną metodą na walkę ze szkodnikami. Odstraszacz na szczury sprawdzi się jako bezinwazyjna metoda odstraszania.

219,00 zł

Zobacz