Odstraszacz ptaków


Odstraszanie ptaków dźwiękami to niezwykle skuteczna metoda dająca natychmiastowy efekt. Odstraszacze ptaków z naszej oferty wybraliśmy tak, by ptaki nie przyzwyczajały się do ich działania.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Katalog

Dźwiękowy odstraszacz ptaków " Birdchaser" (odstraszacz)

Dźwiękowy odstraszacz ptaków " Birdchaser" umożliwia płoszenie ptaków z miejsc gdzie zastosowanie systemów mechanicznych tj. kolce siatki jest nie możliwe. Symuluje naturalne odgłosy (krzyki) atakujących orłów, sokołów i jastrzębi..

249,00 zł 179,99 zł

Zobacz

Zestaw do płoszenia dzięciołów. (odstraszania dzięciołów)

Zastanawiają się Państwo jak odstraszyć dzięcioła? ( problem z dzięciołem? ) Proponujemy zestaw do odstraszania ptaków na dzięcioła.

475,00 zł 329,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz ptaków " Bird Gard Pro " (odstraszszanie ptaków)

Zaawansowany odstraszacz ptaków Bird Gard Pro, przeznaczony jest do płoszenia ptaków na powierzchni do 0,6 ha. Dźwiękowy odstraszacz ptaków Bird Gard Pro posiada wbudowany wzmacniacz i głośnik.

1 516,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz ptaków " Bird Gard Pro PLUS " (płoszenie ptaków)

Odstraszacz ptaków (płoszenia ptaków) Bird Gard Pro Plus to zaawansowany system odstraszania wyposażony w 2 wbudowane wzmacniacze i 2 głośniki zewnętrzne emitujące dźwięki płoszące ptaki wysokiej cyfrowej jakości.

2 999,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz ptaków "Bird Gard SUPER PRO" (sady, ogrody, parki)

Najpopularniejszy odstraszacz ptaków Super Pro posiada 4 wbudowane wzmacniacze i 4 głośniki zewnętrzne, emitujące dźwięki płoszące ptaki o wysokiej cyfrowej jakości. Używany z powodzeniem w miejscach takich jak: stawy, lotniska, porty, sady, plantacje.

5 799,00 zł

Zobacz

Dźwiękowy odstraszacz ptaków " Bird Gard SUPER PRO AMP " (sady, ogrody, parki, lotniska, wysypiska)

Najsilniejszy odstraszacz ptaków zawiera dwa wysokiej jakości wzmacniacze, które są zdolne do zasilania specjalnie do tego przeznaczonych 20 zestawów głośnikowych. Zapewnia skuteczne odstraszanie ptaków z dużych obszarów.

19 990,00 zł

Zobacz