Lep na muchy WindHager 4szt. Muszki owocówki, gzy, muchy domowe.

Cena: 12,99

Skuteczność działania

Lep na muchy renomowanej, niemieckiej firmy Windhager przeznaczony jest do zwalczania much w pomieszczeniach zamkniętych. Pułapka na muchy została pokryta specjalnym nadrukiem, który imituje swoim wyglądem prawdziwe muchy. Lep na muchy został pokryty silną wartswą kleju, która gromadzi muchy oraz inne owady latające. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki lepu na muchy. To tradycyjny i niezawodny sposób by zwalczyć muszki owocówki oraz gzy w domach, mieszkaniach i gospodarstwach. Najlepiej sprawdza się gdy zamontowany zostanie w okolicy źródła światła - np. pod lampą.


lep na muchy

Właściwośći

- silne właściwości klejące,
- produkt niemieckiej firmy Windhager.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Zastosowanie

- muszki owocówki,
- gzy,
- mucha domowa,
- ćmy.

Sposób montażu

Przed otwarciem opakowania, lep na muchy powinien być przetrzymywany w temperaturze pokojowej. Wyjmij lep na muchy z tulei trzymając go za pętelkę i lekko przekręcając. Pułapka na muchy nadaję się do podwieszenia w odpowiednim do tego miejscu. Montując lep na muchy należy pamiętać o tym aby nie był on montowany w bezpośrednim słońcu ani w przeciągu. 

Specyfikacja

-
4 sztuki w opakowaniu,© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Odstraszacz myszy. Odstraszacz gryzoni Multiple Pest Repeller 360.

Odstraszacz myszy o unikatowej obudowie pozwalającej na rozprzestrzenianie się ultradźwięków pod kątem 360°. Odstraszacz myszy i gryzoni pozwala na zabezpieczenie 370 m² powierzchni.

99,00 zł

Zobacz