Odstraszacz kretów i nornic aluminiowy 800m2

Cena: 39,99

PRODUKT:Odstraszacz Kretów, Nornic itp. Aluminiowy.

ZASTOSOWANIE: przeznaczony jest do odstraszania kretów i nornic.

OPIS PRODUKTU: Odstraszacz emituje dźwięk i wibracje 24 h/doba w odstępach 30 sekundowych. Odstraszacz włożony w ziemię emituje dźwięk i wibracje o zmiennej częstotliwości od 300 - 1000Hz dlatego gryzonie nie maja możliwości przyzwyczajenia do urządzenia. Urządzenie nie wpływa ujemnie na zwierzęta domowe. Zakres działania odstraszacza uzależniony jest od rodzaju ziemi. Suche, piaskowe podłoże gorzej przewodzi fale dźwiękowe i obszar ochronny może być mniejszy nawet o połowę ( w tym przypadku należy pomyśleć o zastosowaniu dwóch odstraszaczy). Najlepszy efekt uzyska się przy ziemi wilgotnej lub gliniastej. Efekty widoczne są po min 5 dniach Zaleca się jednak dłuższe stosowanie odstraszacza w celu uniknięcia powrotu kretów lub nornic.

SPECYFIKACJA:

Zasięg: 800m2
Częstotliwość: 300 - 1000 Hz
Zasilanie: 4 baterie R20
Energooszczędny układ zasilania do 7 m-ca na jednym komplecie baterii.
Wymiary: 40 x 4,5 cm
Obudowa: aluminium
Certyfikat bezpieczeństwa CE

INFORMACJE DODATKOWE: cena za szt.

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA: Istnieje możliwość odbioru osobistego na ul Makuszyńskiego 22a pok. 12 w Krakowie. W wypadku odbioru osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.© Linarem. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszelkie próby kopiowania oraz rozpowszechniania materiałów zawartych na stronach firmy Linarem zostanie zgłoszone.  All Rights Reserved.

(nornic, odstraszacz kretów, jak pozbyć się kreta, odstraszacz na krety, odstraszacze kretów, krety nornice, solarny odstraszacz kretów, odstraszacz nornic, odstraszacz kretów, odstraszacz kreta, odstraszacze na krety)

© Linarem. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszelkie próby kopiowania oraz rozpowszechniania materiałów zawartych na stronach firmy Linarem zostanie zgłoszone. 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Kolce przeciw ptakom STOP PTAK model 101 CENA ZA 1mb!

Służą do zabezpieczania takich powierzchni jak parapety, gzymsy, krawędzie dachów, balustrady, belki, klimatyzatory, daszki i wiele innych. Jeden model składa składa się z 3 modeli.

23,40 zł 19,99 zł

Zobacz

Żelowy odstraszacz ptaków Bird Proof (kartusz)

Odstraszacz w formie żelu to bezpieczna, przezroczysta substancja, którą stosuje się w miejscach gdzie ptaki siadają, nocują i się gnieżdżą. Ze względu na unikalną formułę żel ten zachowuje skuteczność przez okres do roku.. (odstraszanie ptaków, odstraszanie gołębi)

99,99 zł

Zobacz

Nowość

Odstraszacz Komarów Mosquito Repeller

Urządzenie służące do odstraszania komarów. Działa na zasadzie ultradźwieku które powodują że komary nie zbliżaja się w obszar działania odstraszacza.

29,99 zł

Zobacz

Ultradźwiękowy odstrasza kun DUO-PRO PESTREPELLER

Ultradźwiękowy odstraszacz "Ultrasonic duo-pro pestrepeller" Jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem z całej serii odstraszaczy.

149,00 zł

Zobacz