Pułapka na szczury, lep na szczury. Jak pozbyć się szczurów?

Cena: 15,99

Niezwykle uniwersalny

Pułapka na szczury sprawdzi się w walce ze szczurami w najbliższym otoczeniu. Jest to uniwersalny sposób na szczury który znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie ich obecność jest niepożądana. Szczury w domu mogą wyrządzić i przysporzyć wiele szkód oraz kłopotów. Oferowany przez nas lep na szczury pomoże rozwiązać problem ze szczurami raz na zawsze. 

Wyjątkowo bezpieczny

Pułapka na szczury nie wykorzystuje w działaniu toksycznych związków oraz żadnych pochodnych trucizn. Lep na szczury został nasączony feromonami które wabią i przyciągają okoliczne gryzonie. Pułapka na szczury może być również wykorzystywana wszędzie tam gdzie występuje ścisły zakaz korzystania z rozwiązań chemicznych oraz mechanicznych (sklepy, hotele, piekarnie, szpitale itp.) podczas zwalczania szczurów. Łapka na szczury posiada Atest Higieniczny PZH oraz jest zgodna z wymogami Unii Europejskiej. 

Efektywny w działaniu

Oferowany przez nas lep na szczury jest wyjątkowo wydajny w działaniu. Pułapka na szczury została pokryta specjalnym klejem który schnie bardzo wolno, jego właściwości klejące uniemożliwiają wydostanie się schwytanemu gryzoniowi. Lep na szczury może być więc pozostawiony na długi okres czasu bez obawy o jego wyschnięcie. 

jak pozbyć się szczurów

Właściwości:

- lep na szczury pozostał pokryty wyjątkowo silnym klejem uniemożliwiającym uwolnienie się schwytanemu gryzoniowi,
- pułapka na szczury jest bezpieczna dla dzieci,
- skutecznie działa w przedziale temperatury od -5 do 55 stopni °C,
- tekturowa powierzchnia o wymiarach 30,5 cm x 15 cm.


 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Miejsce zwalczania

Lep na szczury ze względu na swój przyjazny dla środowiska skład może zostać użyty wszędzie tam gdzie nie można używać rozwiązań chemicznych oraz mechanicznych podczas zwalczania szczurów. Pułapka na szczury sprawdzi się w miejscach takich jak szpitale, sklepy, spiżarnie, przychodnie, przedszkola, szkoły itp. Lep na szczury powinien zostać umieszczony w miejscach największego występowania szczurów w danym pomieszczeniu. Jeżeli problem ze szczurami jest wyjątkowo dokuczliwy należy użyć większej ilości lepów na szczury. 

Sposób działania

Lep na szczury został nasączony specjalną kompozycją feromonów które wabią okoliczne gryzonie prosto w lepki klej pułapki. Szczury oraz inne gryzonie po kontakcie z papierową powierzchnią nasączoną klejem zostają unieruchomione bez możliwości ucieczki.

Specyfikacja i sposób użycia:

Pułapka na szczury została podzielona na trzy tekturowe części, równo podzielone. Element o wymiarach 30,5 cm x 15 cm znajdujący się w środku pułapki na szczury został pokryty silnym klejem. 
 


W opakowaniu znajduję się: 

- informacja od producenta,
- lep na szczury, sztuk jedna. © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone All Rights Reserved.

jak pozbyć się szczurów