Odstraszacz zwierząt YardGard. Ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt.

Cena: 169,00

Wyjątkowo skuteczny

Odstraszacz zwierząt YardGard pozwala odstraszyć zwierzęta na powierzchni około 750 m2. Ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt został wyposażony w fotokomórkę która w momencie wykrycia ruchu uaktywnia detektor ultradźwięków. Odstraszacz zwierząt posiada wbudowany potencjometr ustawienia częstotliwości fal ultradźwiękowych (w przedziale od 15k Hz do 25k Hz). Urządzenie może emitować ultradźwięki o konkretnej długości fal w sposób odstraszający dany typ zwierząt (gryzonie, nietoperze, koty, psy, ptaki, skunksy, oposy, kuny, łasice, fretki, pancerniki, szopy, jelenie, sarny oraz owady i insekty). Odstraszanie zwierząt ultradźwiękami jest aktualnie jedną z najskuteczniejszych tego typu metod dostępnych na rynku. 

Bezpieczny dla zwierząt

Odstraszacz zwierząt jest bezpieczny dla odstraszanych zwierząt. Urządzenie emituje ultradźwięki występujące poza pasmem słyszalności człowieka. Ultradźwięki są jednak wyjątkowo nieprzyjemne dla samych zwierząt, wywołują one u nich uczucie dyskomfortu wpływając na ich układ słuchowy. Ultradźwięki są jednak bezpieczne dla samych zwierząt, nie krzywdzą ich w żaden sposób. Zwierzęta zostają zmuszone do zmiany miejsca położenia, przebywanie w okolicy odstraszacza jest dla nich wyjątkowo drażniące. 

odstraszacz zwierząt
Właściwości:


- skutecznie odstrasza większość gatunków zwierząt, ptaków i owadów
- ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt pozwala na zabezpieczenie 750 m2 powierzchni,


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Montaż

W celu przeprowadzenia poprawnego montażu odstraszacza, zalecamy skorzystać z gotowych otworów instalacyjnych znajdujących się na tylnej gumowej części urządzenia (montaż przy pomocy śrub lub gwoździ). Odstraszacz zwierząt powinien zostać zamontowany na wysokości co najmniej 90 centymetrów nad powierzchnią ziemi. 

Zasilanie

Odstraszacz zwierząt YardGard został wyposażony w zasilacz sieciowy 9V. Inną opcjonalną metodą zasilania jest wyposażenie urządzenia w 4 baterie R14 1,5V. 

Specyfikacja:

wymiary : 160 x 130 x 80mm.
ciężar : 390g.
zasilanie : 4 x bateria R14 1,5V lub zasilacz 9V
prąd pracy: <200mA
częstotliwość: 15,000Hz do 25,000Hz.
zasięg : kąt ok. 160 stopni, odległość do 25 metrów.
obszar zabezpieczenia do 750m2.
 
W zestawie znajduję się:

-
odstraszacz zwierząt YardGard,
- instrukcja obsługi.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Kolce na ptaki. Listwa z kolcami przeciw ptakom.

Listwy z kolcami przeciw ptakom to tanie rozwiązanie, które pozwala pozbyć się gołębi z balkonu. Łatwy montaż i możliwość dostosowania długości i szerokości panelu.

4,99 zł

Zobacz