Odstraszacz dzików i zwierząt leśnych. Gwizdek samochodowy. Model 2.

Cena: 14,99

Technologia działania

Odstraszacz dzików wykorzystuje w działaniu ultradźwięki - dzwięki o wyjątkowo wysokiej częstotliwości niesłyszalne przez ucho ludzkie. Ultradźwięki emitowane przez urządzenie płoszą pobliskie dzikie zwierzęta oczyszczając przed nami drogę. Ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt zaczyna działać po osiągnięciu przez pojazd prędkości wynoszącej około 60km/h.

Niezagrażający środowisku

Odstraszacz zwierząt leśnych nie zagraża w żaden sposób otaczającemu środowisku. Ultradźwiękowy odstraszacz dzików wywołuje jedynie uczucie wysokiego dyskomfortu u pobliskiej zwierzyny leśnej, nie czyniąc im w żaden sposób krzywdy. Odstraszacz dzików nie wywułuje skutków ubocznych u ludzi, nie ma wpływu również na pracę urządzeń elektrycznych. Odstraszacz na zwierzęta do samochodu nie wykorzystuje w działaniu toksyn ani trucizn. Metoda odstraszania zwierząt ultradźwiękami jest metodą innowacyjną, podbijającą rynek światowy. 


gwizdek samochodowy

Właściwości

- rozpoczyna emisję utlradźwięków przy prędkości 60 km/h,
- efektywnie odstrasza zwierzynę leśną,
- zasięg do 2 km.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
Dla kogo?

Ultradźwiękowy gwizdek samochodowy polecamy myśliwym, leśniczym oraz osobom które przejeżdżają dosyć często przez zalesione obszary w których mieszkają dzikie zwierzęta. Korzystanie z naszego odstraszacza znacząco obniża szanse na kolizję z dzikimi zwierzętami. Ultradźwiękowy odstraszacz dzików sprawdzi się również podczas okazjonalnych wypraw samochodowych poza miasto. Dzikie zwierzęta co raz częściej podchodzą pod siedliska ludzkie stwarzając zagrożenie na drogach. Odstraszacz zwierząt leśnych polecamy również wszystkim motocyklistom. 

Łatwość montażu
 
Gwizdek samochodowy jest wyjątkowo prostym w montażu urządzeniem. Odstraszacz zwierząt do samochodu należy przykleić do zderzaka za pomocą dwustronnej taśmy znajdującej się w zestawie. Przed przyklejeniem gwizdka należy oczyścić powierzchnie na której ma on zostać umieszczony, tak aby była ona czysta i sucha. Ultradźwiękowy odstraszacz dzików należy przykleić krągłą częścią w stronę kierunku poruszania się pojazdu. Po poprawnym montażu, gwizdek samochodowy jest gotowy do użycia. 
 
Informacje dodatkowe

Dźwiękowy odstraszacz dzików poprzez emisję ultradźwięków jest w stanie odstraszyć dzikie zwierzęta znajdujące się w promieniu dwóch kilometrów od naszego pojazdu. Należy jednak pamiętać o wielu losowych czynnikach mogących zmniejszyć zasięg działania odstraszacza. W szczególności należy zwrócić uwagę na ukształtowanie terenu, kierunek i siłę wiatru, wilgotność powietrza oraz opady deszczu. Firma odstraszanie.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody związane z przypadkową kolizją ze zwierzęciem. 

Specyfikacja:

- zasięg działania 2km.
 
W opakowaniu znajduję się:

- gwizdek samochodowy, dwie sztuki,
- dwustronna taśma klejąca, dwie sztuki.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 
Wideoprezentacja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Odstraszacz psów Anti Hund, gaz pieprzowy na psy.

Gaz pieprzowy to silny odstraszacz psów należący do gazów obronnych przeznaczony do użycia w razie ataku przez agresywnego psa. Zasięg działania 1-1,5 m.

17,99 zł

Zobacz

Deadyna. Środek owadobójczy. Insektycyd. 250 ml.

Środek owadobójczy deadyna o silnym działaniu biobójczym przeznaczony do wykonywania oprysków na owady i fumigacji w zaawansowanych działaniach dezynsekcyjnych. Przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających. Pojemność: 250 ml

49,99 zł

Zobacz

Odstraszacz kleszczy. Odstraszacz na kleszcze Skudo Human Blue.

Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy, pcheł i wszy Skudo Human Blue. Nowy model pozwala na włączanie urządzenia wtedy gdy jest Ci potrzebne, i wyłączenie by zaoszczędzić baterię.

119,00 zł 99,00 zł

Zobacz

Nowość

Solarny odstraszacz węży STV 757. 900 m2! Odstraszacz na żmije, zaskrońce.

Solarny odstraszacz węży pozwala na zabezpieczenie terenu przed niepożądaną obecnością żmij, padalców, zaskrońców itp.. Odstraszacz na żmije pozwala na ochronę 650 metrów kwadratowych powierzchni.

95,95 zł

Zobacz