Odstraszacz myszy i szczurów Ultrasonic Pest Repeller, 180m2 (na baterie).

Cena: 63,99

Prosty w użyciu

 

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy i owadów Ultrasonic Pest Repeller jest nowoczesnym urządzeniem, będącym odpowiedzią na pytanie jak poradzić sobie jednocześnie z owadami, myszami, szczurami czy gryzoniami? Jeśli zastanawiacie się państwo jak wygrać tę często nierówną walkę ze szkodnikami i znaleźć efektywny sposób na myszy, chcecie znaleźć jedno urządzenie by pozbyć się raz na zawsze owadów i szczurów to polecanym rozwiązaniem jest zaawansowane urządzenie odstraszające. Odstraszacz myszy Ultrasonic Pest Repeller to nowoczesna, praktyczna i skuteczna metoda usuwania szkodników. Odstraszacz na myszy zasilany jest bateriami, dzięki czemu można umieścić go w dowolnym miejscu. Jego budowa i kolorystyka nie rzuca się w oczy, przez co jest to urządzenie, które łatwo może pozostać niezauważone przez gości restauracji, hoteli czy placówek publicznych, gdy zależy nam na dyskretnym zwalczaniu szkodników. Pozwala zabezpieczyć wybrane pomieszczenie przed niechcianą inwazją prusaków, komarów czy gryzoni stwarzając niewidzialną barierę ultradźwiękową, którą mogą usłyszeć jedynie szkodniki.

Wyjątkowo skuteczny

Urządzenie emituje nieregularnie bezpośrednio dźwięk przez 0,3 sek co każde 4 sek. Ciśnienie ultradźwięku o wartości 140 decybeli sprawi, że szkodniki porzucą ich źródło pokarmu, wody oraz schronienie i wyniosą się. Wydawane przez odstraszacz ultradźwięki są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych, natomiast bardzo nieprzyjemnie dla szkodników. Pasmo ultradźwięków dobrane jest tak, by nie niepokoić zwierząt domowych tj. psy czy koty. Polecany wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody usuwania szkodników nie mogą być wykorzystane. Świetnie sprawdza się w miejscach, które często nie są zamieszkałe np. domki letniskowe. Odstraszacz myszy i owadów Ultrasonic Pest Repeller to doskonały sposób na odstraszenie gryzoni bez narażenia ich na fizyczne uszkodzenia.  Odstraszacz myszy i owadów tworzy negatywne dla owadów, myszy, szczurów środowisko zmuszając je do zmiany otocznia. Każdy zestaw zawiera 1 szt.
 

Bezpieczny dla środowiska

 

Urządzenie bezpieczne dla środowiska. Odstraszacz gryzoni i owadów generuje ultradźwięki słyszalne przez owady, myszy, szczury oraz inne gryzonie. Nie wydziela substancji toksycznych, więc jest bezpieczny dla ludzi, w tym dzieci. Elektroniczny odstraszacz myszy może być stosowany w miejscach w których zakazane jest używanie rozwiązań chemicznych oraz mechanicznych. 

Duży zasięg działania

 

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy, szczurów i owadów jest w stanie zabezpieczyć i ochronić powierzchnie do 185m²! Elektroniczny odstraszacz gryzoni i owadów powinien być używany wewnątrz pomieszczeń, w których ultradźwięki mogą się swobodnie rozchodzić. Zasilany jedną baterią 9V odstraszacz gryzoni i owadów Ultrasonic Pest Repeller działa nawet 4 miesiące!
 

ultradźwięki, odstraszacz mysz, odstraszacz szczur, higieniczna pułapka na myszy, humanitarna pułapka na myszy, odstraszacz na myszy, odstraszacz na mysz, odstraszacz na gryzonie

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy i owadów Ultrasonic Pest Repeller nadaję się do używania wszędzie tam gdzie występuje problem z owadami, myszami lub problem ze szczurami. Elektroniczny odstraszacz owadów, myszy i szczurów znajdzie swoje zastosowanie w hotelach, spiżarniach, szpitalach, placówkach dydaktycznych, restauracjach oraz wielu innych miejscach, gdzie używanie tradycyjnych metod i sposobów jak pozbyć się gryzoni i owadów, w tym chemicznych oraz mechanicznych jest zabronione. 
 

Sposób działania

 

Odstraszacz myszy, odstraszacz szczurów, odstraszacz owadów generuje ultradźwięki - dźwięki o wysokiej częstotliwości słyszalne przez gryzonie i owady. Dźwięki te wywołują uczucie wysokiego dyskomfortu u okolicznych szkodników. Przebywanie w jednym pomieszczeniu owadów, myszy oraz szczurów razem z odstraszaczem staję się niemożliwe. Owady, myszy oraz szczury zostają zmuszone do opuszczenia miejsc znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie urządzenia.  Odstraszacz na owady, myszy i szczury umieszczamy w narażonych na działanie gryzoni i innych szkodników pomieszczeniach, tak by zapewnić swobodne rozchodzenie się ultradźwięków. Po włączeniu urządznia zapala się czerwona dioda, która sygnalizuje działanie. Urządzenie już działa. Nie należy zasłaniać urządzenia zasilającego, może to powodować ograniczenie działania.
 

Czas odstraszania

 

Odstraszacz myszy powinien być uruchomiony przez 24h dziennie siedem dni w tygodniu w celu uzyskania maksymalnej satysfakcji korzystania z urządzenia. Pierwsze efekty zwalczania owadów, myszy oraz szczurów są już widoczne po kilku dniach od używania. Całkowity proces odstraszania owadów, myszy oraz szczurów może trwać maksymalnie do 6 tygodni.
 

Specyfikacja:

 

- wymiary: 108 x 30 mm.

- zasilanie: 1 X  bateria 9V (nie dołączona).

- czas pracy 24h/doba: ok. 4 m-ce. na jednej baterii.

- zasięg: do 185 m²,

- moc: do 140 dB.

 

Zestaw zawiera:

- ultradźwiękowy odstraszacz myszy i owadów Ultrasonic Pest Repeller,
- instrukcja obsługi PL,
- gwarancja 1 rok.

 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pułapka na myszy STV 140. Sposób na myszy.

Quick Click jest to specjalnie przygotowana pułapka na myszy dla osób wrażliwych. Wykonana z plastiku i metalowych części łapka na myszy pozwala na bezdotykowe usunięcie złapanego szkodnika. Bardzo łatwa w obsłudze.

19,99 zł

Zobacz

Pułapka na myszy STV 155. Żywołapka.

Pułapka na myszy od STV The Big Cheese wyjątkowo szybko i skutecznie chwyta myszy. Żywołapki na myszy nie krzywdzą łapanych myszy, zaopatrzone w substancje wabiącą. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki.

19,99 zł

Zobacz

Pułapka na myszy, żywołapka STV 162.

Pułapka na myszy STV 162 jest skonstruowana tak by złapana mysz mnie mogła się wydostać na zewnątrz. Pułapka na myszy zaopatrzona w specjalny mechanizm zapadkowy i wentylację zapewnia przetrzymywanie gryzoni bez wyrządzania im krzywdy.

32,99 zł

Zobacz