Pułapka klejowa na karaluchy, prusaki, mrówki

Cena: 6,99

Niezwykle uniwersalny

Oferowana przez nas pułapka klejowa na insekty pozwala na schwytanie karaluchów, prusaków, mrówek oraz innych owadów i insektów. Pułapka klejowa na mrówki może być używana wszędzie tam gdzie korzystanie z trucizn i aerozoli jest zakazane lub niepożądane  - szpitale, domy, sklepy, piekarnie, hotele itp..

Wyjątkowo bezpieczny

Pułapka klejowa na insekty nie zawiera substancji toksycznych ani trucizn. Lep na mrówki jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt domowych. Pułapka klejowa została pokryta silnym klejem który uniemożliwia ucieczkę schwytanym insektom. Zastosowany klej posiada Atest Higieniczny PZH, pułapka klejowa na karaluchy jest zgodna z wymogami Unii Europejskiej. 

Wydajny

Pułapka klejowa na prusaki została pokryta wyjątkowo wydajnym klejem który posiada specjalne właściwości chemiczne dzięki którym nie zasycha. 

pułapka klejowa na mrówki

Właściwości

- silny klej, uniemożliwiający wydostanie się schwytanemu insektowi,
- pułapka klejowa na owady nie zawiera trucizn ani substancji toksycznych,
- lep na insekty może być używany w temperaturze od +5 do + 50°C,


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Miejsce zwalczania

Pułapka klejowa na owady może zostać użyta w szpitalach, domach, sklepach, piekarniach, hotelach oraz  w wielu innych miejscach w których korzystanie z trucizn i aerozoli jest zakazane lub niepożądane. W celu zwiększenia skuteczności użycia pułapki klejowej na owady należy ją umieścić w głównym ośrodku występowania owadów i insektów tak aby ich szansa schwytania była większa. 

Sposób działania

Pułapka klejowa na insekty została pokryta specjalną kompozycją feromonów które wabią i przyciągają okoliczne owady i insekty prosto w źródło kleju. 

Specyfikacja i sposób użycia

Pułapka klejowa na owady składa się z kawałka tektury podzielonego na trzy równe części. Środkowy element pułapki na owady został pokryty klejem. Pułapka klejowa na insekty powinna zostać ułożona w trójkąt, przypomina wtedy swoim wyglądem "domek".
 

W opakowaniu znajduje się:

- ulotka informacyjna od producenta,
-
lep na owady sztuk jedna.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pułapka na prusaki i karaluchy Vaco 2 szt.

Skuteczny sposób na karaluchy. Pułapka na karaluchy skutecznie odławia karaluchy i prusaki unieruchamiając je silnym klejem. Bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. Produkt Polski.

11,99 zł

Zobacz

Eco lep na muchy płaski Vaco 1 szt.

Lep na muchy Vaco to skuteczny sposób muchy. Silny klej na kartoniku o dużej powierzchni oraz kwiecisty wzór to sukces w wyłapywaniu much. Produkt ekologiczny, nie zawiera toksyn. Produkt Polski.

0,90 zł

Zobacz