Pułapka na myszy, bezpieczna dla zwierząt domowych STV 151.

Cena: 31,99

Wyjątkowo skuteczna

Pułapka na myszy od renomowanej brytyjskiej firmy STV The Big Cheese  to najlepszy i najsukteczniejszy sposób na bezpieczne i szybkie złapanie myszy, gdy zależy nam aby gryzoń pozostał żywy (pułapka żywołowna, żywołapka). Pułapka na myszy jest wyposażona w innowacyjny mechanizm zatrzaskowy, który uaktywnia się w momencie kiedy do wnętrza dostanie się gryzoń. Łapka na myszy nie krzywdzi w żaden sposób łapanych gryzoni, jest dla nich bezpieczna. Jest specjalnie zabezpieczona przed dziećmi zwierzętami domowymi - wszystkie elementy zatrzaskowe są obudowane, chroniąc ręce naszych dzieci i łapy czy nosy psów i kotów.  Usuwa problem szkodników w sposób higieniczny. Po co brudzić sobie ręce jeśli możesz kupić nowoczesny produkt i bezdotykowo pozbyć się problemu niechcianych mysich lokatorów? 

 

Łatwa w użyciu 

Pułapka na myszy STV The Big Cheese jest urządzeniem wyjątkowo łatwym i prostym w użyciu. Wystarczy położyć ją w miejscu, w którym stwierdzono występowanie myszy, w odstępie około 2-3 metrów między sobą. Urządzenie wielokrotnego użytku. Specjalny i innowacyjny mechanizm zapadkowy zamyka żywego gryzonia wewnątrz pułapki a otwory wentylacyjne pozwalają na swobodne oddychanie. Z uwagi na szybki metabolizm myszy i innych gryzoni zaleca się częste sprawdzanie pułapek żywołownych. Zobacz również dostępne w naszej ofercie pułapki żywołowne pozwalające na złapanie kilku gryzoni jednocześnie.


pułapka na myszy, pułapki na myszy, łapka na myszy, łapki na myszy, pułapka na myszy


 Właściwości:

- bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych,
- solidne, estetyczne wykonanie,
- skuteczna w działaniu,
- specjalny mechanizm zatrzaskowy.


 

© odstraszanie.pl All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Pułapka na myszy dzięki swoim kompaktowym rozmariom może zostać użyta w takich miejscach jak spiżarnie, kuchnie, garaże, szopy, piwnice itp.

Specyfikacja

Pułapka na myszy STV151 została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Została wyposażona w mechanizm zapadkowy, który więzi zwierzę wewnątrz oraz otwory wentylacyjne, które dają możliwość swobodnego oddychania schwytanym gryzoniom. 

Wymiary: 12,5 x 6 x 7 cm.   
Waga: 150g

W opakowaniu znajduję się:

- 1 pułapka na myszy bezpieczna dla kotów, psów i dzieci wielokrotnego użytku.
 


© odstraszanie.pl All Rights Reserved.
Wideorecenzja produktu:

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER.

Odstraszacz kun ultradźwiękowy DUO-PRO PESTREPELLER pozwala na odstraszenie gryzoni takich jaj myszy, szczury, kuny, łasice, wydry oraz innych niepożądanych zwierząt. Ultradźwiękowy odstraszacz jest w stanie zabezpieczyć aż 550 m2 powierzchni.

119,00 zł

Zobacz

Pułapka na myszy STV 155. Żywołapka.

Pułapka na myszy od STV The Big Cheese wyjątkowo szybko i skutecznie chwyta myszy. Żywołapki na myszy nie krzywdzą łapanych myszy, zaopatrzone w substancje wabiącą. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki.

19,99 zł

Zobacz

Pułapka na myszy, żywołapka STV 162.

Pułapka na myszy STV 162 jest skonstruowana tak by złapana mysz mnie mogła się wydostać na zewnątrz. Pułapka na myszy zaopatrzona w specjalny mechanizm zapadkowy i wentylację zapewnia przetrzymywanie gryzoni bez wyrządzania im krzywdy.

32,99 zł

Zobacz

Odstraszacz na kuny i gryzonie Kemo FG022.

Odstraszacz kun Kemo jest zasilany dwoma standardowymi bateriami typu AA - co pozwala na 12 miesięczną pracę urządzenia. Odstraszacz emituje ultradźwięki, dźwięki o wysokiej częstotliwości drażniące odstraszaną zwierzynę.

129,00 zł

Zobacz