Pułapka na myszy. Żywołapka na myszy STV 151.

Cena: 31,99

Wyjątkowo skuteczna

Pułapka na myszy od renomowanej brytyjskiej firmy STV The Big Cheese  to najlepszy i najsukteczniejszy sposób na bezpieczne i szybkie złapanie myszy, gdy zależy nam aby gryzoń pozostał żywy (pułapka żywołowna, żywołapka). Pułapka na myszy jest wyposażona w innowacyjny mechanizm zatrzaskowy, który uaktywnia się w momencie kiedy do wnętrza dostanie się gryzoń. Łapka na myszy nie krzywdzi w żaden sposób łapanych gryzoni, jest dla nich bezpieczna. Jest specjalnie zabezpieczona przed dziećmi zwierzętami domowymi - wszystkie elementy zatrzaskowe są obudowane, chroniąc ręce naszych dzieci i łapy czy nosy psów i kotów.  Usuwa problem szkodników w sposób higieniczny. Po co brudzić sobie ręce jeśli możesz kupić nowoczesny produkt i bezdotykowo pozbyć się problemu niechcianych mysich lokatorów? 

 

Łatwa w użyciu 

Pułapka na myszy STV The Big Cheese jest urządzeniem wyjątkowo łatwym i prostym w użyciu. Wystarczy położyć ją w miejscu, w którym stwierdzono występowanie myszy, w odstępie około 2-3 metrów między sobą. Urządzenie wielokrotnego użytku. Specjalny i innowacyjny mechanizm zapadkowy zamyka żywego gryzonia wewnątrz pułapki a otwory wentylacyjne pozwalają na swobodne oddychanie. Z uwagi na szybki metabolizm myszy i innych gryzoni zaleca się częste sprawdzanie pułapek żywołownych. Zobacz również dostępne w naszej ofercie pułapki żywołowne pozwalające na złapanie kilku gryzoni jednocześnie.


pułapka na myszy, pułapki na myszy, łapka na myszy, łapki na myszy, pułapka na myszy


 Właściwości:

- bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych,
- solidne, estetyczne wykonanie,
- skuteczna w działaniu,
- specjalny mechanizm zatrzaskowy.


 

© odstraszanie.pl All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Pułapka na myszy dzięki swoim kompaktowym rozmariom może zostać użyta w takich miejscach jak spiżarnie, kuchnie, garaże, szopy, piwnice itp.

Specyfikacja

Pułapka na myszy STV151 została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Została wyposażona w mechanizm zapadkowy, który więzi zwierzę wewnątrz oraz otwory wentylacyjne, które dają możliwość swobodnego oddychania schwytanym gryzoniom. 

Wymiary: 12,5 x 6 x 7 cm.   
Waga: 150g

W opakowaniu znajduję się:

- 1 pułapka na myszy bezpieczna dla kotów, psów i dzieci wielokrotnego użytku.
 


© odstraszanie.pl All Rights Reserved.
Wideorecenzja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

BESTSELLER

Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER.

Odstraszacz kun ultradźwiękowy DUO-PRO PESTREPELLER pozwala na odstraszenie gryzoni takich jaj myszy, szczury, kuny, łasice, wydry oraz innych niepożądanych zwierząt. Ultradźwiękowy odstraszacz jest w stanie zabezpieczyć aż 550 m2 powierzchni.

179,00 zł 119,00 zł

Zobacz

Pułapka na myszy, żywołapka STV 162.

Pułapka na myszy STV 162 jest skonstruowana tak by złapana mysz mnie mogła się wydostać na zewnątrz. Pułapka na myszy zaopatrzona w specjalny mechanizm zapadkowy i wentylację zapewnia przetrzymywanie gryzoni bez wyrządzania im krzywdy.

32,99 zł

Zobacz

Odstraszacz na kuny i gryzonie Kemo FG022.

Odstraszacz kun Kemo jest zasilany dwoma standardowymi bateriami typu AA - co pozwala na 12 miesięczną pracę urządzenia. Odstraszacz emituje ultradźwięki, dźwięki o wysokiej częstotliwości drażniące odstraszaną zwierzynę.

109,00 zł

Zobacz