Trutka na myszy w karmniku, STV 131. 2 sztuki.

Cena: 31,99

Wyjątkowo skuteczna

Stacja deratyzacyjna Ultra Power Mouse Killer brytyjskiego producenta STV The Big Cheese pomoże raz na zawsze rozwiązać problem z niepożądaną obecnością myszy. Trutka na myszy znajdująca się w zestawie wabi i przyciąga swoim zapachem myszy znajdujące się w okolicy. Specjalnie skomponowana mieszanina zapachów jest opracowana w taki sposób aby żaden gryzoń nie mógł się jej oprzeć.

Szybka w działaniu

Trutka na myszy znajdująca się w zestawie jest wyjątkowo szybka i efektywna w działaniu. Jednorazowe "karmienie" wystarcza do tego aby trutka na myszy zaczęła działać. Producent zaleca sprawdzanie okolicy stacji deratyzacyjnej co 2-3 dni w celu pozbycia się martwych ciał gryzoni.

trutka na myszy

Właściwości

- kompaktowy rozmiar,
- silna i wyjątkowo skuteczna trutka na myszy, 
- łatwa w obsłudze,
- prosta w utrzymaniu czystości.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Stacje deratyzacyjne powinny zostać umieszczone wzdłuż ścian pomieszczeń, gryzonie takie jak myszy poruszają się w wyjątkowo charakterystyczny sposób przy ścianach. Trutki na myszy mogą zostać również rozmieszczone za meblami, szafkami itp. - wszystkimi ciemnymi i ciasnymi miejscami które są wyjątkowo atrakcyjne dla gryzoni. 

Specyfikacja

Stacja deratyzacyjna została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne, wewnątrz karmnika została umieszczona silna trutka na myszy. 

- waga: 50 gram,
- wymiary: 5,5 cm x 8 cm x 3 cm
 


W opakowaniu znajduję się:

-
stacja deratyzacyjna 2 sztuki,
-
trutka na myszy 2 sztuki.
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

 

Wideorecenzja produktu:


Prezentacja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

BESTSELLER

Pułapka na muchy Redtop 3l (zestaw).

Muchy w ogrodzie, obejściu domowym, altance i na tarasie są prawdziwym utrapieniem. Pułapka REDTOP o pojemności 3l pozwoli w bardzo dużym stopniu ograniczyć liczebność much w twoim otoczeniu.

39,99 zł 37,99 zł

Zobacz

Stacja deratyzacyjna STV 139. Trutka na szczury - karmnik.

Stacja deratyzacyjna STV 139 przeznaczona do wykładania trutki na szczury. Specjalna konstrukcja stacji deratyzacyjnej ogranicza dostęp zwierząt domowych do trutki. Zestaw zawiera dwa pojemniczki bez substancji trujących.

49,99 zł

Zobacz

BESTSELLER

Kruk odstraszacz ptaków (model). Kruk na balkon.

Wizualny odstraszacz ptaków o wyglądzie kruka. Dzięki swoim dużym rozmiarom odstrasza mniejsze ptaki z mniej narażonych na ich gniazdowanie.

19,99 zł 14,99 zł

Zobacz

Lampa owadobójcza. Lampa na komary do kontaktu STV.

Lampa owadobójcza to śmiertelna pułapka na komary i inne niepożądane owady latające. Lampy owadobójcze z powodzeniem wabią i zabijają muszki owocówki, mole ubraniowe i mole spożywcze (mklik mączny).

79,95 zł

Zobacz