Trutka na myszy w karmniku, STV 131. 2 sztuki.

Cena: 31,99

Wyjątkowo skuteczna

Stacja deratyzacyjna Ultra Power Mouse Killer brytyjskiego producenta STV The Big Cheese pomoże raz na zawsze rozwiązać problem z niepożądaną obecnością myszy. Trutka na myszy znajdująca się w zestawie wabi i przyciąga swoim zapachem myszy znajdujące się w okolicy. Specjalnie skomponowana mieszanina zapachów jest opracowana w taki sposób aby żaden gryzoń nie mógł się jej oprzeć.

Szybka w działaniu

Trutka na myszy znajdująca się w zestawie jest wyjątkowo szybka i efektywna w działaniu. Jednorazowe "karmienie" wystarcza do tego aby trutka na myszy zaczęła działać. Producent zaleca sprawdzanie okolicy stacji deratyzacyjnej co 2-3 dni w celu pozbycia się martwych ciał gryzoni.

trutka na myszy

Właściwości

- kompaktowy rozmiar,
- silna i wyjątkowo skuteczna trutka na myszy, 
- łatwa w obsłudze,
- prosta w utrzymaniu czystości.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Stacje deratyzacyjne powinny zostać umieszczone wzdłuż ścian pomieszczeń, gryzonie takie jak myszy poruszają się w wyjątkowo charakterystyczny sposób przy ścianach. Trutki na myszy mogą zostać również rozmieszczone za meblami, szafkami itp. - wszystkimi ciemnymi i ciasnymi miejscami które są wyjątkowo atrakcyjne dla gryzoni. 

Specyfikacja

Stacja deratyzacyjna została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne, wewnątrz karmnika została umieszczona silna trutka na myszy. 

- waga: 50 gram,
- wymiary: 5,5 cm x 8 cm x 3 cm
 


W opakowaniu znajduję się:

-
stacja deratyzacyjna 2 sztuki,
-
trutka na myszy 2 sztuki.
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

 

Wideorecenzja produktu:


Prezentacja produktu:

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pułapka na myszy, żywołapka STV 162.

Pułapka na myszy STV 162 jest skonstruowana tak by złapana mysz mnie mogła się wydostać na zewnątrz. Pułapka na myszy zaopatrzona w specjalny mechanizm zapadkowy i wentylację zapewnia przetrzymywanie gryzoni bez wyrządzania im krzywdy.

32,99 zł

Zobacz