Stacja deratyzacyjna STV 139. Trutka na szczury - karmnik.

Cena: 49,99

Wyjątkowo skuteczna 

Stacja deratyzacyjna Rat Kill Station brytyjskiego producenta STV The Big Cheese pomoże raz na zawsze rozwiązać problem z niepożądaną obecnością szczura. Stacja deratyzacyjna to pojemnik przeznaczony do umieszczenia w nim trutki (produkt nie zawiera trutki - dostępna osobno w naszej ofercie), która wabi i przyciąga swoim zapachem szczury i myszy znajdujące się w okolicy stacji. Jest to specjalnie przygotowany karmnik na trutkę na szczury i myszy. Charakteryzuje się estetycznym wykonaniem oraz łatwością obsługi i utrzymaniem jej w czystości. Ciemny kolor, oraz niepozorny wygląd sprawia, że nie rzuca się w oczy, zapewniając dyskrecję.

Bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych. Odporna i wytrzymała.

Specjalny mechanizm zamykający zabezpiecza stację deratyzacyjną, by do trutki na szczury i myszy nie dostały się dzieci lub zwierzęta domowe. Odporna na uszkodzenia mechaniczne, nadaję się do użytku wewnątrz pomieszczeń. Stacja deratyzacyjna jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, co zapobiega przed rozmoczeniem trutki na gryzonie przez opady zapewniając tym samym jej długotrwałe działanie.

Właściwości
 
- kompaktowy rozmiar, 
- łatwa w obsłudze,
- prosta w utrzymaniu czystości,
- zabezpieczona przed dziećmi i zwierzętami domowymi,
- odporna na warunki atmosferyczne.


tacja deratyzacyjna, jak pozbyć się myszy, jak pozbyć się szczura, jak pozbyć się myszy z domu, jak się pozbyć szczura, odstraszanie szczura

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved. 

 

Miejsce użycia 

Trutkę na szczury i myszy neleży umieścić wewnątrz urządzenia. Stacje deratyzacyjnepowinny zostać rozmieszczone wzdłuż ścian pomieszczeń, gryzonie takie jak szczury i myszy poruszają się w wyjątkowo charakterystyczny sposób przy ścianach. 

Specyfikacja

- wymiary: 24 x 18 x 9cm.   

- waga: 0,4 kg

 - kolor: czarny 

Zestaw zawiera:

- 1 x stacja deratyzacyjna The Big Cheese Rat Kill Station  STV 139 brytyjskiego producenta STV,
- w zestawie brak trutki na szczury i myszy (zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą trutek na szczury i myszy). 

 

 

 

 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.  

 

Wideorecenzja produktu: