Stacja deratyzacyjna STV 139. Trutka na szczury - karmnik.

Cena: 49,99

Wyjątkowo skuteczna 

Stacja deratyzacyjna Rat Kill Station brytyjskiego producenta STV The Big Cheese pomoże raz na zawsze rozwiązać problem z niepożądaną obecnością szczura. Stacja deratyzacyjna to pojemnik przeznaczony do umieszczenia w nim trutki (produkt nie zawiera trutki - dostępna osobno w naszej ofercie), która wabi i przyciąga swoim zapachem szczury i myszy znajdujące się w okolicy stacji. Jest to specjalnie przygotowany karmnik na trutkę na szczury i myszy. Charakteryzuje się estetycznym wykonaniem oraz łatwością obsługi i utrzymaniem jej w czystości. Ciemny kolor, oraz niepozorny wygląd sprawia, że nie rzuca się w oczy, zapewniając dyskrecję.

Bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych. Odporna i wytrzymała.

Specjalny mechanizm zamykający zabezpiecza stację deratyzacyjną, by do trutki na szczury i myszy nie dostały się dzieci lub zwierzęta domowe. Odporna na uszkodzenia mechaniczne, nadaję się do użytku wewnątrz pomieszczeń. Stacja deratyzacyjna jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, co zapobiega przed rozmoczeniem trutki na gryzonie przez opady zapewniając tym samym jej długotrwałe działanie.

Właściwości
 
- kompaktowy rozmiar, 
- łatwa w obsłudze,
- prosta w utrzymaniu czystości,
- zabezpieczona przed dziećmi i zwierzętami domowymi,
- odporna na warunki atmosferyczne.


tacja deratyzacyjna, jak pozbyć się myszy, jak pozbyć się szczura, jak pozbyć się myszy z domu, jak się pozbyć szczura, odstraszanie szczura

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved. 

 

Miejsce użycia 

Trutkę na szczury i myszy neleży umieścić wewnątrz urządzenia. Stacje deratyzacyjnepowinny zostać rozmieszczone wzdłuż ścian pomieszczeń, gryzonie takie jak szczury i myszy poruszają się w wyjątkowo charakterystyczny sposób przy ścianach. 

Specyfikacja

- wymiary: 24 x 18 x 9cm.   

- waga: 0,4 kg

 - kolor: czarny 

Zestaw zawiera:

- 1 x stacja deratyzacyjna The Big Cheese Rat Kill Station  STV 139 brytyjskiego producenta STV,
- w zestawie brak trutki na szczury i myszy (zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą trutek na szczury i myszy). 

 

 

 

 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.  

 

Wideorecenzja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

BESTSELLER

Pułapka na muchy Redtop 3l (zestaw).

Muchy w ogrodzie, obejściu domowym, altance i na tarasie są prawdziwym utrapieniem. Pułapka REDTOP o pojemności 3l pozwoli w bardzo dużym stopniu ograniczyć liczebność much w twoim otoczeniu.

39,99 zł 37,99 zł

Zobacz

VACO Uniwersalny środek na owady biegające i latające 500 ml.

Uniwersalny środek na owady biegające i latające Vaco jest śmiertelny dla owadów. Insektycyd posiada w swoim składzie aktywne substancje czynne. Spray jest bardzo skuteczny i posiada przyjemny cytrynowy zapach. Pojemność 500 ml, z atomizerem.

19,99 zł

Zobacz

Trutka na szczury Muribrom kostka. 500g.

Trutka na szczury i myszy kostka Muribrom w kostce to bardzo skuteczny sposób na gryzonie. Do zastosowania w karmnikach deratyzacyjnych. Zawartość 500g.

14,99 zł

Zobacz

Trutka na szczury, trutka na myszy. Muribrom - pasta saszetk 0,5kg.

Trutka na szczury i myszy pasta Muribrom w wygodnych saszetkach z pastą to skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni z naszego otoczenia. Zawartość 500g.

14,49 zł

Zobacz