Odstraszacz kretów i dzików Monagro 250 ml. Sposób na kreta i dziki.

Cena: 49,99

Wyjątkowo skuteczny

Środek odstraszający dzikie zwierzęta pozwala na zabezpieczenie pól, upraw, sadów, posesji przed niepożądaną obecnością dzikich zwierząt takich jak dziki, jelenie, sarny, kuny, bobry, nornice, karczowniki, ptaki. Preparat do odstraszania dzikich zwierząt przeznaczony jest do użytku profesjonalnego.

Czas działania 

Preparat odstraszający dzikie zwierzęta jest środkiem o długim czasie działania. Przy normalnych opadach deszczu działa nawet do 12 tygodni. Przy opadach obfitych do około 8 tygodni. W opakowaniu znajduję się 250 ml preparatu odstraszającego dzikie zwierzęta. Środek został wyprodukowany w Niemczech. Naturalny produkt ekologiczny. 


jak pozbyć się bobrów

Właściwości:

- wyjątkowo skuteczny w działaniu,
- długi czas działania dochodzący do 12 tygodni,
- naturalny produkt ekologiczny. 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 
Sposób użycia 

Nornice i krety: Jak pozbyć się nornic? Jak pozbyć się kretów? Środek na na nornice, preparat na krety należy rozpuścić w wodzie w proporcjach 5 litrów wody do 2-3 nakrętek preparatu. Uzyskanym roztworem należy zalać kopce a następnie je zamknąć. 

Kuny: Sposób na kuny jest tak naprawdę jeden. Bierzemy zwykłą materiałową szmatkę, następnie należy ją nasączyć preparatem bez rozcieńczania w wodzie. Szmatkę należy podrzucić w miejsca w których możemy najczęściej spotkać kuny; samochody, maszyny, poddasza itp.. 

Dziki i zwierzyna płowa: Środek na dziki należy rozpuścić w wodzie w proporcjach 1/2 litra koncentratu do 25 litrów wody. Uzyskanym roztworem należy spryskać teren na którym odnotowano występowanie dzikich zwierząt. Producent sugeruje wykonanie "pasu ochrony" którym można zabezpieczyć teren wokół pól, upraw, lasów oraz domostw. Taki pas powinien mieć około 2 metrów szerokości. 

Karczowniki i bobry: Sposób na bobry i karczowniki jest inny. W przypadku tych zwierząt należy opryskać pnie drzew, jazy bobrowe, pobocza strumieni i rzeczek. 

Zwierzęta płowe, dziki i bobry można też odstraszyć nasączając szmaty preparatem w ilości 3 krople na szmatę i rozstawiając je na palikach co 12 metrów. Należy pamiętać o zastawieniu tzw. furtce wyjścia przy uprawach (pole chronione) aby zwierzyna mogła opuścić chronioną uprawę w długości około 15-20 metrów!

Specyfikacja

- opakowanie 250 ml
 


W opakowaniu znajduję się:

-
preparat odstraszający dzikie zwierzętaMonagro 250 ml© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Wideorecenzja produktu:


Prezentacja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Odstraszacz zwierząt leśnych. Preparat AROX.

Odstraszacz na dzikie zwierzęta w formie preparatu w granulkach zabezpiecza teren przez mniej więcej okres 6-8 tygodni. Środek odstraszający dzikie zwierzęta działa natychmiast po zastosowaniu.

34,99 zł

Zobacz

Kemo L010, dodatkowy głośnik do odstraszacza kun Kemo.

Głośnik uzupełniający do odstraszaczy Kemo M161 w celu rozszerzenia funkcjonalności urządzenia.

24,99 zł

Zobacz

Płyn odstraszający dziki Ffuuk brązowy. Sposób na dziki.

Preparat odstraszający dziki Ffuuk Brązowy to unikalna formuła zabezpieczająca przed szkodami wyrządzanymi przez dzikie zwierzęta. Opakowanie z atomizerem zawiera 50 ml preparatu.

25,99 zł

Zobacz

BESTSELLER

Hukinol. Odstraszanie dzików.

Środek odstraszający dzikie zwierzęta HUKINOL, koncentrat potu ludzkiego pozwalający na efektywne zmniejszenie szkód łowieckich wyrządzanych na polach i łąkach przez dziki. Sprawdzony przez miliony rolników na całym świecie. Poj. 500ml.

205,00 zł 179,00 zł

Zobacz