Trutka na szczury, trutka na myszy (AROX) granulat - 100 gram.

Cena: 14,99

Wyjątkowo skuteczna

Masz problem z myszami i szczurami? Nie wiesz jak pozbyć się myszy i szczurów? Chcesz poznać skuteczny sposób na myszy i szczury? Jednym z powszechnych i skutecznych sposobów na pozbycie się gryzoni jest wykładanie trutki na szczury i myszy. Trutka na szczury AROX w formie granulatu to silny preparat na gryzonie, który wabi i przyciąga swoim zapachem myszy i szczury znajdujące się w okolicy. Specjalnie skomponowana mieszanina zapachów została opracowana w taki sposób, aby żaden gryzoń nie mógł się jej oprzeć. Preparat gryzoniobójczy AROX w formie granulatu przeznaczony jest do stosowania wewnątrz i wokół budynków. Preparat gryzoniobójczy przeznaczony jest do zwalczania myszy (Mus musculus/domesticus), szczura wędrownego (Rattus norvegicus) oraz szczura śniadego (Rattus rattus). Pierwsze gryzonie zaczynają padać po 4 dniach od pierwszego spożycia śmiertelnej dawki. Trutka na szczury zawiera gorzką substancję Bittrex™ zniechęcającą ludzi do spożycia. W celu długotrwałego, skutecznego działania zaleca się zastosowanie trutki na szczury AROX w połączeniu ze stacjami deratyzacyjnymi dostępnymi w naszej ofercie - pozwala to na zabezpieczenie trutki przed warunkami atmosferycznymi oraz utrudnia dostęp do substancji toksycznych przez zwierzęta domowe i dzieci.

Szybka w działaniu

Trutka na szczury jest wyjątkowo szybka i efektywna w działaniu. Jednorazowe "karmienie" myszy wystarcza do tego aby trutka zaczęła działać. Producent trutki na myszy zaleca sprawdzanie okolicy wyłożonej trutki co 2-3 dni w celu pozbycia się martwych ciał gryzoni.


jak wytępić szczury, trutki na szczury, skuteczna trutka na szczury, trutki na gryzonie

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Trutka na szczury i myszy AROX powinna zostać umieszczona wzdłuż ścian pomieszczeń, gryzonie takie jak myszy poruszają się w wyjątkowo charakterystyczny sposób przy ścianach. Trutki na szczury i myszy mogą zostać również rozmieszczone za meblami, szafkami itp. - wszystkimi ciemnymi i ciasnymi miejscami, które są wyjątkowo atrakcyjne dla gryzoni. Trutka w formie granulatu to gotowy do użycia preparat gryzoniobójczy w postaci granulek przeznaczony do zwalczania myszy oraz do zwalczania szczurów. Preparat gryzoniobójczy nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. Środek gryzoniobójczy przeznaczony jest do użytku powszechnego. 

Zalecenia

Środek na myszy, środek na szczury należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania granulatu należy regularnie go uzupełniać, w przypadku jego zawilgocenia lub zanieczyszczenia należy go wymienić. Jeżeli trutka na szczury zostanie całkowicie spożyta w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 
 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka na szczury, trutka na myszy (AROX). Preparat gryzoniobójczy w formie granulatu - 100 gram.
 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

Wideorecenzja produktu:


Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Odstraszacz kun. Odstraszacz myszy Ultrasonic Attack Wave Pestrepeller.

Odstraszacz kun i myszy ultradźwiękowy pozwala na zabezpieczenie 500 m² powierzchni. Urządzenie pozwala odstraszyć kunę, myszy, szczury a także pchły, świerszcze, mrówki, karaluchy oraz inne owady.

68,95 zł

Zobacz

Trutka na szczury, trutka na myszy. Muribrom - zatrute ziarno.

Trutka na szczury i myszy zatrute ziarno Muribrom to śmiertelnie skuteczny sposób na pozbycie się niepożądanych gryzoni z naszego otoczenia. Zawartość 250g.

8,99 zł

Zobacz

Trutka na szczury Muribrom kostka. 250g.

Trutka na szczury i myszy kostka Muribrom w wygodnych w stosowaniu saszetkach uznanego producenta Monagro to śmiertelnie skuteczny sposób na pozbycie się niepożądanych gryzoni z naszego otoczenia. Zawartość 250g.

9,99 zł

Zobacz

Żywołapka na szczury. Łapka na szczury 50x17x20 cm

Nieduża żywołapka na szczury pozwala na natychmiastowe złapanie i wywiezienie natrętnego zwierzęcia z naszej okolicy. Żywołapka wykonana ze stali nierdzewnej.

46,00 zł

Zobacz