Pułapka na kreta, nornice. Kretołap STV 306. Łapka na krety.

Cena: 39,99

Wyjątkowo skuteczna

 

Pułapka na kreta STV 306 produkcji czołowego brytyjskiego producenta STV przeznaczona jest do szybkiego pozbycia się kretów i nornic oraz pozostałych gryzoni drążących tunele w ogródkach. Pułapka na kreta została wyposażona w specjalny stalowy mechanizm zatrzaskowy który uaktywnia się w momencie dotknięcia metalowej blaszki, zwalniając zapadkę. Kretołapka wykorzystuje w działaniu mechanizm zapadniowy, który po wykryciu najmniejszego ruchu zatrzaskuje się chwytając gryzonia. Kretołap pozwoli skutecznie ograniczyć populacje kretów i nornic na danym terenie. Pułapka na kreta przystosowana jest do ochrony i zabezpieczenia trawników, ogrodów oraz innych obszarów zieleni.  W przypadku występowania większej ilości szkodników należy rozmieścić większą ilość pułapek. 

 

Łatwa w użyciu

 

Chcesz poznać skuteczny sposób na kreta? Nie wiesz jak zlikwidować kopce kreta z zadbanego ogrodu?  W celu założenia pułapki na krety należy wkopać urządzenie w miejscu kopca lub korytarza, którym porusza się kret, zasłonić otwór nieprzeźroczystym pojemnikiem lub lekko zasypać ziemią. Kret lub gryzoń dotykając blaszki uruchomi mechanizm zapadkowy, który go zakleszczy. Efektem złapania gryzonia jest rozwarty trzonek łapki. Łapka na krety jest wyjątkowo łatwa i intuicyjna w użyciu. Łapka na krety posiada gumowane rączki ułatwiające rozstawienie pułapki. Pułapka na krety powinna zostać naciągnięta zgodnie z instrukcją obsługi która znajduję się z tyłu opakowania produktu. Pułapki na krety  należy umieścić w miejscu koncentracji kopców i tuneli, aby można było zmaksymalizować szanse na schwytanie szkodnika. Łapki na krety wykonane są solidnie, z galwanizowanej stali, pokrytej specjalnym lakierem metodą proszkową - zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych przez co są to urządzenia wielokrotnego użytku. Banalna mechanika i brak baterii powoduje, że jest to rozwiązanie całoroczne, mogące służyć latami. Ich prosta budowa i skuteczne działanie, sprawia, że są pierwszym wyborem wśród profesjonalistów zajmujących się zwalczaniem kretów i gryzoni drążących tunele pod ziemią. Doskonałym rozwiązaniem uzupełniającym działanie pułapki są wibracyjne odstraszacze wbijane w ziemię, znajdujące się w naszej ofercie - pozwalają one na stworzenie niewidzialnej bariery i zabezpieczenie ogrodu przed inwazją kretów i gryzoni z okolicznych obszarów.


Sposób użycia:


Kretołap należy umieścić w poziomym tunelu, wewnątrz którego poruszają się gryzonie lub bezpośrednio w miejscu kopca. W tym celu należy wykopać nieduży otwór w ziemi, w którym będzie można umieścić pułapkę na krety. Po wykopaniu otworu pułapkę należy chwycić w dłonie i naciągnąć ją w dół za pomocą metalowego koła (ilustrowana instrukcja znajduję się na opakowaniu). Po umieszczeniu w ziemi pułapka na krety powinna zostać przysypana w taki sposób aby była ona niewidoczna. Podczas montażu łapki na krety należy zachować dużą ostrożność, mechanizm zapadniowy jest wyjątkowo czuły! Polecamy oznaczenie zakopanej pułapki za pomocą odblaskowej chorągiewki STV317 dostępnej w naszym sklepie. 

pułapka na kretyWłaściwości

- tradycyjna metalowa konstrukcja,
- stal galwanizowana, pokryta lakierem, zabezpieczona przed działaniem warunków atmosferyczncyh
- wyjątkowo skuteczna podczas bezpośredniego kontaktu z kretami


 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

Miejsce użycia

 
Pułapka na kreta może zostać użyta wszędzie tam, gdzie występuje problem z kretami i nornicami tj. ogrody, ogródki działkowe, grządki warzywne i owocowe, pola golfowe itd. Prawidłowo rozlokowany system łapek na krety pozwala znacząco ograniczyć ich populacje na danym terenie. 

Specyfikacja:

- wymiary: ok. 19cmx8cm.
- waga: 0,25 kg.
- materiał: stal ocynkowana (nierdzewna).


 

 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.
Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pułapka na kuny. Pułapka żywołowna na kunę 82x17x20cm.

Pułapka na kuny pozwoli na pozbycie się natrętnego zwierzęcia z naszej okolicy. Żywołapka wykonana ze stali nierdzewnej, zaopatrzona w mechanizm zapadkowy, który zamyka się po zwolnieniu go przez zwierzę, które wejdzie do wnętrza klatki.

67,00 zł

Zobacz

Pułapka na kreta, nornice. Żywołapka.

Skuteczne, prosta w obsłudze żywołapka. Przeznaczona do codziennego zwalczania kretów i innych szkodników drążących tunele.

5,99 zł

Zobacz

1kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Ratimor bromadiolone pasta.

Ratimor trutka na myszy i szczury w formie pasty w saszetkach. Zabezpieczona przed wilgocią, nie pleśnieje. Bromadiolon 0,05g/kg. 1kg.

22,99 zł

Zobacz