Odstraszacz kretów, nornic i zwierzyny płowej Monagro 1l. Sposób na dziki.

Cena: 139,00

Wyjątkowo skuteczny

Środek odstraszający dzikie zwierzęta pozwala na zabezpieczenie pól, upraw, sadów, posesji przed niepożądaną obecnością dzikich zwierząt takich jak dziki, jelenie, sarny, kuny, bobry, nornice, karczowniki, ptaki. Preparat do odstraszania dzikich zwierząt przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Daje bardzo dobre efekty jako odstraszacz kretów. To humanitarny sposób na kreta, który pozwala na odstraszenie zapachem, nie zabijając zwierzęcia.

Czas działania 

Preparat odstraszający dzikie zwierzęta jest środkiem o długim czasie działania. Przy normalnych opadach deszczu działa nawet do 12 tygodni. Przy opadach obfitych do około 8 tygodni. W opakowaniu znajduję się 1l preparatu odstraszającego dzikie zwierzęta. Środek został wyprodukowany w Niemczech. Naturalny produkt ekologiczny. 

jak pozbyć się bobrów

Właściwości:

- wyjątkowo skuteczny w działaniu,
- długi czas działania dochodzący do 12 tygodni,
- naturalny produkt ekologiczny. 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 
Sposób użycia 

Sposób na kreta i nornice: Jak pozbyć się nornicy? Jak pozbyć się kreta? Środek na na nornice, preparat na krety należy rozpuścić w wodzie w proporcjach 5 litrów wody do 2-3 nakrętek preparatu. Uzyskanym roztworem należy zalać kopce a następnie je zamknąć. 

Kuny: Sposób na kuny jest tak naprawdę jeden. Bierzemy zwykłą materiałową szmatkę, następnie należy ją nasączyć preparatem bez rozcieńczania w wodzie. Szmatkę należy podrzucić w miejsca w których możemy najczęściej spotkać kuny; samochody, maszyny, poddasza itp.. 

Dziki i zwierzyna płowa: Środek na dziki należy rozpuścić w wodzie w proporcjach 1/2 litra koncentratu do 25 litrów wody. Uzyskanym roztworem należy spryskać teren na którym odnotowano występowanie dzikich zwierząt. Producent sugeruje wykonanie "pasu ochrony" którym można zabezpieczyć teren wokół pól, upraw, lasów oraz domostw. Taki pas powinien mieć około 2 metrów szerokości. 

Karczowniki i bobry: Sposób na bobry i karczowniki jest inny. W przypadku tych zwierząt należy opryskać pnie drzew, jazy bobrowe, pobocza strumieni i rzeczek. 

Zwierzęta płowe, dziki i bobry można też odstraszyć nasączając szmaty preparatem w ilości 3 krople na szmatę i rozstawiając je na palikach co 12 metrów. Należy pamiętać o zastawieniu tzw. furtce wyjścia przy uprawach (pole chronione) aby zwierzyna mogła opuścić chronioną uprawę w długości około 15-20 metrów!

Specyfikacja

- opakowanie 1l

W opakowaniu znajduję się:

-
preparat odstraszający dzikie zwierzęta Monagro 1l
 


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Wideorecenzja produktu:


Prezentacja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Armatka hukowa ZON MARK 4. Odstraszacz ptaków, dzików.

Armatki hukowe to zaawansowane systemy wykorzystywane w celu rozwiązania problemów takich jak szkody wyrządzane w sadach, polach uprawnych itp. będące wynikiem żerowania dzikich zwierząt.

890,00 zł

Zobacz

Odstraszacz zwierzyny leśnej Kemo M161.

Odstraszacz kun Kemo M161 to produkt wysokiej jakości, który jest alternatywą dla armatek hukowych w walce z niepożądaną obecnością kun i dzikich zwierząt takich jak dziki, jelenie, bobry czy wydry. Daleki zasięg (do 300 m) dzięki załączonemu głośnikowi.

89,90 zł

Zobacz

BESTSELLER

Odstraszacz kun, szczurów, myszy. Odstraszacz na kuny wodoodporny.

Odstraszacz kun Kemo do domu wytwarza niesłyszalne dla ludzi, agresywne sinusoidalne ultradźwięki, które odstraszają zwierzęta. Dzięki odporności na wodę i zabrudzenia urządzenie to można montować na zewnątrz.

149,00 zł

Zobacz

Kemo L006, dodatkowy głośnik do odstraszacza kun Kemo.

Głośnik uzupełniający do odstraszaczy Kemo w celu rozszerzenia funkcjonalności urządzenia.

18,99 zł

Zobacz