Uchwyt rynnowy, kompatybilny z kolcami PIK.

Cena: 3,19

Przeznaczenie

Z uwagi na bardzo częsty problem z ptakami wynikający z zanieczyszczenia rynien powstał specjalny uchwyt przeznaczony do montażu kolców na ptaki na krawędziach rynien. Jest to idealne rozwiązanie tam gdzie powierzchnia uniemożliwia montaż za pomocą kleju sylikonowego czy wkrętów. Dzięki swojemu unikatowej formie jest bardzo łatwy w montażu i w razie potrzeby można z łatwością usunąć kolce na gołębie. Aby kolce przeciw ptakom były stabilne doradzany jest montaż przynajmniej dwóch uchwytów w różnych częściach modułu. Uchwyt rynnowy kompatybilny z serią PIK pozwala na montaż kolców odstraszających ptaki bezpośrednio na rynnach. 

kolce na gołębie, kolce na ptaki, kolce przeciw ptakom, uchwyt rynnowy, uchwyt do montażu kolców na rynnach, montaż kolców na gołębie

Wykonanie

Uchwyt rynnowy jest koloru bezbarwnego, został wykonany z poliwęglanu odpornego na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz długookresowe promieniowanie UV.

 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie:

Użycie uchwytów rynnowych pozwala na montaż tradyjnych kolców na ptaki w miejscach w których użycie kleju silikonowego oraz wkrętów jest niemożliwe. Uchwyty rynnonowe cechują się łatwością montażu - a w razie potrzeby demontażu. W celu uzyskania stabilności montażu kolców przeciw ptakom zalecamy użycie conajmniej dwóch modułów na jeden 50 cm odcinek kolców. 

Specyfikacja:

Długość: 8,5cm
Wysokość: 6,5cm
Szerokość: 2 cm
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Kruk odstraszacz. Makieta kruka w locie.

Model kruka o to wizualna metoda odstraszania ptaków i innych szkodników. Doskonale imitują sylwetki ptaków drapieżnych, które wyspecjalizowały się w polowaniu na inne ptaki, ssaki i gryzonie.

35,99 zł

Zobacz

Kolce przeciw ptakom PIK 7 (możliwość mocowania do rynny). CENA ZA 1mb!

Kolce przeciw ptakom PIK 7 dzięki swojej niestandardowej budowie możemy montować praktycznie zaraz przy ścianie. Jeden z rzędów jest ustawiony pod kątem 90 stopni. Dzięki specjalnym uchwytom, mogą być montowane na rynnach.

14,99 zł

Zobacz

Kolce przeciw ptakom PIK 15 (możliwość mocowania do rynny). CENA ZA 1mb!

Kolce przeciw ptakom PIK 15 przeznaczone są do do ochrony przed większymi gatunkami ptaków. Dzięki niewielkiej szerokości rozstawu kolce idealnie nadaje się do montowania na wąskich gzymsach. Rekomendowany do zabezpieczania krawędzi rynien.

14,99 zł

Zobacz

BESTSELLER

AVIK Profesjonalny, bezbarwny klej do kolców na ptaki. Tuba 70ml.

Tuba z wygodnym aplikatorem o wielkości 70 ml. Klej do kolców przeciw ptakom pozwala na montaż około 3mb kolców na ptaki (9 pojedynczych modułów kolców AVIK). Odporny na działania czynników atmosferycznych i temperaturę -40 do +120 Cº.

11,49 zł

Zobacz