Środek łagodzący po ugryzieniu komara. Chicco sztyft.

Cena: 18,99

Naturalny sposób na ukąszenia owadów

Środek na ugryzienie komara Chicco zawiera ekstrakt z drzewa pieprzowca "Zanthoxylum", chińskiej rośliny powszechnie znanej ze swoich łagodzących właściwości. Idealny sposób na komary, gdy potrzeba szybkiej ulgi dla podrażnionej skóry. Nie pozostawia tłustego śladu na skórze, nie zawiera amoniaku, nie zawiera alkoholu, barwników i parabenów. Produkt został przebadany dermatologicznie, jest delikatnie perfumowany


preparat na kleszcze
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Zastosowanie

Chicco Roll-on sztyft po ukąszeniu komara to naturalny preparat łagodzący przeznaczony dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia. Środek łagodzący ukąszenia należy stosować na odsłoniętą skórę. Preparat łagodzi ukąszenia komarów, much, pszczół, os a nawet meduz. Z uwagi na swój naturalny skład może byćużywany bez przeszkód przez dzieci.

Sposób użycia

Zdjąć nakrętkę ochronną, masować podrażnione miejsce końcówką z kulką. Jeżeli to konieczne, powtórzyć czynność po kilku minutach. 

Specyfikacja 

Pojemność: 10ml.
Skład: Ekstrakt z drzewa pieprzowca.
 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Wideorecenzja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

BESTSELLER

Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na kuny.

Odstraszacz kun ultradźwiękowy DUO-PRO PESTREPELLER to sposób by pozbyć się kuny ze strychu i gryzoni z domu. Ultradźwiękowy odstraszacz kun Duo-Pro zabezpiecza aż 550 m2 powierzchni!

179,00 zł 99,50 zł

Zobacz

Odstraszacz komarów Mosquito NO-PIC. Odstraszacz na komary do kontaktu.

Odstraszacz na komary do gniazdka renomowanej włoskiej firmy OLAN, pozwala na zabezpieczenie pomieszczenia o powierzchni blisko 40m2.

89,95 zł

Zobacz

Środek owadobójczy do kontaktu Vaco Elektro 45 ml.

Odstraszacz owadów Vaco Elektro na wymienne wkłady ze środkiem owadobójczym. Długotrwała ochrona przed komarami i muchami zapewnia spokojny sen przez 2 miesiące (60 nocy).

29,99 zł

Zobacz

Odstraszacz kleszczy dla psów. Tickless Pet. Odstraszacz na pchły. Czarny.

Odstraszacz kleszczy dla psów to ultradźwiękowe urządzenie atakujące zmysły pasożytów agresywnymi ultradźwiękami. Skuteczny sposób na pchły. Urządzenie nie słyszalne przez ludzi i zwierzęta domowe.

99,00 zł

Zobacz