Środek na komary i kleszcze Foresta Spray DEET 30%.

Cena: 27,99

Zabezpieczenie przed insektami nawet 12 godzin!

Foresta Spray to niezwykle silny środek na komary i preparat na kleszcze, który łączy w sobie silne repelenty - DEET, Insect Repellent 3535, oraz geraniol. Powolne uwalnianie substancji czynnych gwarantuje ochronę przed kleszczami i innymi insektami nawet do 12 godzin.

sposób na komary, odstraszanie komarów

Preparat Foresta z powodzeniem stosowany m.in. przy:

 - stałym kontakcie z owadami: myśliwi, wędkarze, służba leśna, żołnierze, itp.

- sporadycznym kontakcie z owadami: sportowcy, rowerzyści, amatorzy górskich wypraw, itp.

- "wakacyjnym" kontakcie z owadami: wyjazd pod namiot, grill, ognisko, jezioro, morze, etc.

-ochrona przed insektami w tropikach: podróżnicy, turyści planujący pobyt w obszarach klimatu tropikalnego.

  

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie:

Środek na komary i kleszcze Foresta Spray dzięki zawartości substancji DEET (30%) oraz IR 3535 (20%) uzupełnionych o geraniol (0,1%) zapewnia pełną ochronę przed kleszczami, komarami i innymi insektami nawet do 12 godzin. Użycie repelentu Foresta zalecane jest dla wszystkich osób narażonych na kontakt z kleszczami, komarami, meszkami i innymi uciążliwymi owadami.

Czym jest IR 3535?

 

Insect Repellent 3535 to organiczny związek chemiczny stosowany powszechnie od XXI wieku jako środek odstraszający komary, moskity, kleszcze i różnego rodzaju muchy. Związek IR 3535 nie powoduje negatywnych skutków ubocznych dla zdrowia człowieka. 

Czym jest DEET?

DEET jest substancją odstraszającą owady poprzez silne oddziaływanie na ich układ nerwowy i narządy zmysłów. Liczne badania prowadzone przede wszystkim w latach 90-tych oraz na początku XXI wieku jednoznacznie wskazują DEET jako najbardziej skuteczną metodę ochrony przed insektami ze wszystkich dostępnych do powszechnego użytku. Substancja ta jest niegroźna dla zdrowia człowieka.


Geraniol

Substancja pochodzenia roślinnego. Już w niewielkich stężeniach działa silnie odstraszająco na wszelkie owady.

 
Sposób użycia:

Za pomocą sprayu nałożyć cienką warstwę środka na kleszcze Foresta Spray na odsłoniętą powierzchnię ciała. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie stosować na podrażnioną skórę, otwarte rany oraz w okolicach oczu. Przed użyciem należy przeczytać załączoną ulotkę.

 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Wideorecenzja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Odstraszacz kleszczy Skudo human. Odstraszacz na kleszcze.

Elektroniczny odstraszacz kleszczy i pcheł Skudo pozwala w sposób niezagrażający naszemu zdrowiu uniknąć ukąszenia przez owady. Podróżniku, myśliwy, leśniku, wędkarzu, działkowiczu - środek na kleszcze idealny dla Ciebie!

89,90 zł

Zobacz

Odstraszacz komarów Chicco. Przenośny odstraszacz komarów.

Odstraszacz komarów Chicco szczególnie polecane do wózków dziecięcych. Praktyczny klips pozwala na przypięcie urządzenia do torebki, wózka dziecięcego czy paska. Niewielkie wymiary urządzenia i nieduży pobór prądu stanowią świetną broń w walce z komarami.

39,99 zł

Zobacz

BESTSELLER

Odstraszacz kleszczy dla dzieci. Tickless Baby beżowy. Odstraszacz na kleszcze.

Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy dla dzieci Tick-less Baby, przy pomocy ultradźwięków pomaga zapobiegać wkręceniu się kleszcza w delikatną skórę dziecka. Działa również odstraszająco na komary.

109,00 zł

Zobacz

Spray na kuny ANTY KUNA. Samochodowy preparat na kuny.

Odstraszacz kun ANTY KUNA w sprayu to środek oparty o odstraszające działanie geraniolu i jego pochodnych - substancji silnie drażniącej kuny. Kuny to zwierzęta o niezwykle wyczulonym i wrażliwym zmyśle węchu, a geraniol jest nie do zniesienia dla tych zwierząt.

21,99 zł 19,99 zł

Zobacz