Pułapka na kuny, koty. Dwuwejściowa pułapka żywołowna 102x17x20cm. Zestaw.

Cena: 129,00

    129.00 Dostępny
  • Dostępność: Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od: 14,00 zł zobacz szczegóły
Skuteczne połączenie
Skuteczne działanie

Jeżeli masz problem z kunami na poddaszu, norkami nad stawem wodnym, a może bezpańskim kotem w ogrodzie to nasza żywołapka jest właśnie dla Ciebie! Pułapka pozwala w wyjątkowo skuteczny sposób schwytać grasującego zwierzaka. Jeśli kuna przegryzła kable samochodowe, kurczy się inwentarz drobiu lub zasoby hodowlane ryb na stawach to czas by znaleźć rozwiązanie.

Jak zatem pozbyć się kuny, norki czy piżmaka z okolicy?

Skuteczny sposób na kunę, norkę amerykańską lub piżmaki to złapanie zwierzęcia i wywiezienie go w inne, odległe od naszej okolicy miejsce, gdzie znajdzie nowe terytorium. By złapać kunę lub norkę najlepiej jest użyć żywołapki.


pułapka na bobra, pułapka na wydrę, pułapka na linsa, sposób na bobra, sposób na wydrę, żywołpaka
- Żywołapkę wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej,
- czuły mechanizm zapadkowy,
- zamykana na klamry solidna klapa rewizyjna, pozwala na bezinwazyjne założenie zanęty.
- Pułapka nie jest malowana, nie posiada obcych zapachów,
- Taca zanętowa wyposażona specjalne otwory i haczyki,  
- Rozmiar pułapki na kuny dobrany jest tak, żeby zwierzęciu nie stała się krzywda, miało sporo miejsca i dostęp do powietrza.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 
Przeznaczenie

Pozbądź się intruza ze swojej okolicy. Żywołapka wykonana ze stali nierdzewnej. Czuły mechanizm zapadkowy aktywuję się odrazu po wykryciu nacisku na tacy zanętowej. Mechanizm zamyka się po zwolnieniu go przez zwierzę, które wejdzie do wnętrza klatki. Zamontowana do żywołapki rączka chroni Twoją rękę i pozwala na łatwe, bezpieczne przenoszenie i przewożenie złapanego zwierzęcia. Pułapka nie jest malowana, nie posiada więc obcych zapachów, które mogłyby wzbudzić podejrzliwość zwierząt. Taca zanętowa zwalniająca mechanizm zapadniowy posiada specjalne otwory na pozostawienie zanęty. Pułapka o budowie dwustronnej - nie ma znaczenia od której strony wchodzi zwierzę. Pułapka zamyka się jednocześnie z obu stron.

Dołączona do zestawu kamuflująca plandeka o wymiarach 2x3m pozwala na pokrycię żywołapki w taki sposób że staje się ona mało widoczna. Żywołapka nie rzuca się w oczy dla zwierząt, dzięki czemu zwierzęta dużo chętniej wchodzą do wnętrza pułapki.

Gratis płyn wabiący na łasicowate charakteryzuję się intensywnym zapachem, unikatowy skład wyczuwalny jest z odległości kilkudziesięciu metrów! Zapach ten jest wyjątkowo atrakcyjny dla drapieżników, użycie naszego wabika to pewien sposób na sukces w schwytaniu krnąbrnego zwierzaka. 

Prezentacja żywołapki na przykładzie modelu  35x17x20 cm. Pozostałe modele mogą się różnić zastosowanym systemem zamykania drzwiczek oraz ich ilością w przypadku żywołapek dwudrzwiczkowych (przelotowych).


 W zestawie

- płyta CD z filmami intruktażowymi o łapaniu zwierząt
- poradnik łapania zwierząt
- zawieszka na wabik
- hak wiszący na mięso
- nierdzewne szczypce, rękawiczki - by podając zanętę nie zostawić po sobie zapachu człowieka
- zanęta sypka w formie dropsów rybnych o silnym zapachu 250 ml
- płynny wabik na kuny i inne łasicowate
- kamuflująca plandeka
- stalowa, nierdzewna pułapka na kuny, norki amerykańskie, piżmaki o wymiarach 102x17x20 cm.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 

Prezentacja produktu:

Oceny i komentarze użytkowników

9

10
Użyłem w ogrodzie, bo kuna przychodziła wieczorami do ogrodu,a mam psa i jak wykryłem kune, to przestałem go wypuszczać na dwór. Po 4 dniach pułapka zdała swój egzamin i problem kuny już mnie nie dotyczy. Polecam gorąco.
Napisał(a):
Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator