Odstraszacz psów, odstraszacz kotów "ANIMAL-AWAY plus".

Cena: 129,00

Skuteczność działania

Odstraszacz psów i kotów ANIMAL-AWAY Plus to urządzenie, które przy pomocy dźwięków, ultradźwięków oraz diód LED jest w stanie zabezpieczyć obszar przed niepożądaną działalnością zwierząt takich jak psy, koty, wiewiórki, króliki, gryzonie, ptaki itp. Metoda odstraszania ultradźwiękami cechuję się wysoką skutecznością działania na tle innych metod odstraszania dostępnych na rynku. 

Bezpieczny dla odstraszanych zwierząt

Odstraszacz psów i kotów emituje dźwięki, oraz ultradźwięki (dźwięki poza zakresem słyszalności człowieka, jednak wyjątkowe nieprzyjemne dla samych zwierząt). Elektroniczny odstraszacz wpływa na system słuchowy zwierząt wzbudzając u nich uczucie zaniepokojenia, w konsekwencji czego zmuszając je do zmiany miejsca położenia. Odstraszacz psów i kotów emituje dźwięki i ultradźwięki w zakresie od 18,000 do 24,000 Hz. Emitowane ultradźwięki nie kolidują z działaniem telewizji, radia, nie mają wpływu na prace elektronicznych systemów antywłamaniowych, detektorów ognia i dymu, symulatorów serca, aparatów słuchowych oraz innych sprzętów elektronicznych i elektronicznych.  

Zasięg działania

Odstraszacz psów i kotów wyposażono w zaawansowany czujnik typu PIR (Passive Infrared Motion Detecring System) służący do monitorowania obszaru o szerokości 70 stopni oraz długości 12 metrów co pozwala na skuteczne zabezpieczenie 85 m2 przestrzeni. Odstraszacz kotów uruchamia się w momencie wykrycia ruchu zwierzęcia, rozpoczyna wtedy emisję dźwięków i ultradźwięków w przedziale 18,000 Hz - 24,000 Hz oraz zaczyna świecić diodami LED. Właściwości:

- skutecznie odstraszacza psy, koty, gryzonie i ptaki,
- posiada wbudowany czujnik typu PIR służący do wykrywania ruchu,
- zabezpiecza przestrzeń o wielkości około 85 m2,
- zasilany dwoma bateriami typu 9V lub zasilaczem sieciowym 9V.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Miejsce odstraszania

Odstraszacz psów i kotów może zostać zamontowany w kwietnikach, karmnikach dla ptaków, ogrodach, trawnikach, podwórkach, blisko sadzawek aby chronić ryby, wnętrzach pomieszczeń oraz wielu innych miejscach.

Sposób użycia:

- Delikatnie usuń moduł główny z osłony mocującej.
- Wysuń osłonkę z tyłu urządzenia i włóż dwie baterie 9V.
- Ponownie umieść moduł główny wkładając go na osłonkę mocującą. Przyczep osłonkę do plastikowego stojaka i umieść go w ziemi, tak aby znajdował się 30-40 cm nad ziemią, lub zamontuj urządzenie w na ścianie w odległości pomiędzy 30 a 90 cm od ziemi.
- Ustaw przełącznik w pozycji "ON". Po około 30 sekundach zobaczysz błyskające światło oraz zostanie wyemitowany słyszalny/niesłyszalny dźwięk. Możesz nacisnąć przycisk z przodu urządzenia aby przestawić dźwięk wydawany przez urządzenie z niesłyszalnego na słyszalny w zależności od potrzeb. 
- Pozostaw odstraszacz psów i kotów Animal-Away Plus w miejscu wymagającym odstraszenia zwierząt. 

Specyfikacja:

- wymiary: 110 x 100 x 95 mm,
- waga: 255 gram,
- zasilanie: 220-240 V lub 2 baterie typu 9 V,
- kąt zakresu działania fotokomórki: 70 stopni,
- częstotliwość emitowanych ultradźwięków: 18,000 - 24,000 Hz,
- Przewidywana trwałość diody LED: około 100,000 godzin.
 

Uwagi dodatkowe:

- Wyłącz urządzenie jeśli zwierzęta bawią się w obszarze działania odstraszacza. W przypadku instalacji urządzenia wewnątrz zwróć uwagę na to, żeby zwierzę mogło oddalić się ze strefy działania odstraszacza.
- Jeśli urządzenie będzie nieużywane - wyłącz je w celu wydłużenia działania baterii. 
- Nie zanurzaj odstraszacza w wodzie, ani w innych płynach.
- Upewnij się że soczewka PIR jest czysta.

W zestawie znajduję się:

- instrukcja obsługi,
- odstraszacz psów i kotów dźwiękowy Animal-Away Plus.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Wideorecenzja produktu:


Prezentacja produktu:

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt ANIMAL-AWAY PIR.

Odstraszacz ultradźwiękowy Animal-Away PIR został wyposażony w czułą fotokomórkę która jest w stanie wykryć ruch w odległości 18 metrów i kącie 70 stopni. Odstraszacz zwierząt pozwala na odstraszenie min. psów, kotów, wiewiórek, królików, lisów.

149,00 zł

Zobacz

Odstraszacz na koty. Jak odstraszyć kota? STV610.

Odstraszacz kotów Mega-Sonic cat repeller firmy Defenders STV to wysokiej klasy ultradźwiękowy odstraszacz kotów. Odstraszacz na koty jest w stanie zabezpieczyć powierzchnię w promieniu 12 metrów o kącie 98 stopni.

179,00 zł 169,00 zł

Zobacz

Odstraszacz kotów Jet Spray STV414. Odstraszacz na koty. Działko wodne.

Wodny odstraszacz kotów pozwala przegonić koty, lisy, wiewiórki, zające czy też ptaki z miejsc takich jak trawniki, ogrody czy też kwietniki. Urządzenie na fotokomórkę rozpryskuję wodę przez 5 sekund w promieniu 10 metrów.

169,00 zł

Zobacz