O Sklepie

odstraszanie zwierząt

Dlaczego my?

 

Trafiłeś do nas bo szukasz pomocy. Gdy boli ząb idziesz do dentysty. Co gdy problemem jest kuna niszcząca kable w samochodzie, gryzonie, owady, kleszcze czy inne zwierzęta? Dzwonisz do nas! 

 

Działamy już w branży odstraszania zwierząt dobrych parę lat i znamy się na rzeczy jak mało kto. Nauczyła nas tego długa praktyka i stały kontakt z klientem. 

 

Dostarczamy najnowszych i najbardziej skutecznych rozwiązań. Pomagamy naszym klientom w znalezieniu najlepszego, właściwego do sytuacji rozwiązania.

Mamy świadomość, że ludzie często spotykają się z problemem natrętnych zwierząt po raz pierwszy. Dlatego do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Chcemy Ci pomóc jak najszybciej dlatego dokładamy wszelkich starań, żebyś znalazł u nas to czego szukasz, żeby nigdy nie zabrakło dla Ciebie towaru a zamówienie dotarło tak szybko jak to tylko możliwe.

 

 

Pozwól nam sobie pomóc i przekonaj się o naszej skuteczności. Oddaj się w ręce profesjonalistów.Gwarantujemy najniższe ceny!

Znalazłeś nasz produkt w niższej cenie u innego sprzedawcy? Poinformuj nas o tym. Po pozytywnej weryfikacji obniżymy cenę tak, aby nasza oferta nadal była najkorzystniejsza.

  

Spotkajmy się!

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki. Cenimy sobie kontakt bezpośredni. Odwiedź nasz sklep na Makuszyńskiego 22A w Krakowie. Pomożemy Ci i wspólnie znajdziemy najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie.

Jak do nas trafić? 

linie autobusowe: 122, 138, 422 (bezpośrednio pod sklep) oraz 110, 202, 232, 642 (na ul. Kocmyrzowską), 
linie tramwajowe: 1, 5 (na ul. Kocmyrzowską). 

Chcesz odebrać paczkę

Kiedy? pn - pt: 8:00-17:00, sb: 10:00-14:00. 

Sprzedaż hurtowa

Jeśli interesują Cię duże zamówienia prowadzimy sprzedaż hurtową w bardzo konkurencyjnych cenach. Możesz być pewien, że towaru nigdy dla Ciebie nie zabraknie, dzięki naszym dużym zasobom magazynowym.

Nasze produkty wysyłamy lub dowozimy w dowolne miejsce na terenie Polski. Eksportujemy również za granicę.

 

Kontakt

Dane do przelewu:

Odstraszanie

Makuszyńskiego 22A 31-752 Kraków 
Numer konta do wpłat: 16 2490 0005 0000 4500 5768 2013
SWIFT: ALBPPLPW
Nasz bank: Alior Bank   


ZAPRASZAMY!