Pułapka na szczury STV 149, 2 sztuki. Sposób na szczury.

Cena: 39,99

Wyjątkowo skuteczne

Pułapka na szczury od renomowanej brytyjskiej firmy STV The Big Cheese to najlepszy i najsukteczniejszy sposób jak pozbyć się szczurów, myszy i innych gryzoni gdy zależy nam na szybkim i skutecznym zlikwidowniu tych szkodników. Pułapka na szczury STV 149 została wyposażona w innowacyjny mechanizm zatrzaskowy, który uaktywnia się w momencie kiedy do wnętrza dostanie się gryzoń. Wewnątrz pułapki na szczury należy umieścić przynętę o silnym i intensywnym zapachu, który z łatwością wabi gryzonie (ser żółty, wędzony boczek). Pułapki na szczury są przeznaczone do skutecznego radzenia sobie z szczurzym problemem. Pułapka na gryzonie usuwa problem szkodników w sposób higieniczny. Po co brudzić sobie ręce jeśli możesz kupić nowoczesny produkt i bezdotykowo pozbyć się szczura z domu? Do produkcji pułapki na szczury firmy STV Big Cheese użyto najlepszej jakości komponentów, a ich solidna konstrukcja sprawia, że są to produkty wielokrotnego użycia, których udowodnione skuteczne działanie zabezpieczy Twój dom na lata.

Łatwe w użyciu

Bardzo lekka i łatwa w obsłudze pułapka na szczury brytyjskiej firmy STV jest wykonana z wytrzymałego plastiku. Proponowane przez nas łapki na szczury są znacznie bezpieczniejsze niż te tradycyjne. Pułapki na szczury STV 148 The Big Cheese cechują się łatwością i prostotą użycia. Zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający naciągnięcie mechanizmu przy pomocy jednego tylko dotknięcia. Zalecamy rozlokowanie pułapek na szczury w odstępie około 2-3 metrów między sobą. Pułapka na szczury przeznaczone są do wielokrotnego użytku, specjalna konstrukcja umożliwia pozbycię się schwytanych gryzoni bez ich dotykania. 


pułapka na szczury, pułapki na szczury, łapka na szczury, łapki na myszy


Właściwości:
 
- solidne, estetyczne wykonanie,
- pułapka na szczury skuteczna w działaniu,
- specjalny mechanizm zatrzaskowy. 

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Miejsce przeznaczenia

 
Pułapka na szczury od STV The Big Cheese pozwalają ograniczyć rozprzestrzenianie się szczurów wszędzie tam gdzie doskwierają nam gryzonie - najczęściej w miejscach takich jak spiżarnie, szopy, piwnice, kuchnie, itp.. 
 
Specyfikacja
 
Łapka na szczury STV 149 została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz metalowych elementów w miejscu mechanizmu zatrzaskowego. Pułapka na szczury jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. 
 
Wymiary: 14 x 6,5 x 7,5cm  
Waga: 500g
 
W opakowaniu znajduję się:
 
- pułapka na szczury STV 149 STV Big Cheese 2 sztuki.
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Wideorecenzja produktu:


Prezentacja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pułapka na szczury, klejowa STV 183, lep na szczury (2 sztuki).

Pułapka na szczury klejowa nadaję się do ochrony miejsc takich jak domy, mieszkania, szpitale, motele. Pułapka na szczury nie zawiera trucizn ani substancji toksycznych, jest bezpieczny dla dzieci oraz zwierząt domowych.

17,99 zł

Zobacz

Pułapka na kuny. Klatka na kuny dwuwejściowa 65x17x20cm.

Pułapka na szczury żywołowna to zaawansowane urządzenie wykonane ze stalowej siatki. Specjalna budowa łapki na szczura pozwala na natychmiastowe złapanie i wywiezienie natrętnego zwierzęcia z naszej okolicy. Żywołapka wykonana ze stali nierdzewnej.

58,00 zł

Zobacz

Preparat na mrówki. Oprysk na mrówki ONE SHOT koncentrat 100 ml=16l.

Preparat na mrówki służy do doraźnego zwalczania mrówek, oraz zabezpieczania elewacji, podjazdów itp. przed ponowną inwazją. Właściwości biobójcze uzyskujemy już po 2 godzinach od zastosowania środka na owady. Pojemność: 100 ml

29,99 zł

Zobacz