Pułapka na myszy, klejowa STV 182, lep na myszy (2 sztuki).

Cena: 14,99

Niezwykle uniwersalna 
 
Pułapka na myszy STV 182 został wyprodukowany przez brytyjskiego producenta specjalizującego się w odstraszaniu zwierząt. Specjalny klej którym została pokryta pułapka na myszy charakteryzuję się długą trwałością działania. 
 
Wyjątkowo bezpieczna
 
Pułapka na myszy nie zawiera żadnych trucizn ani toksyn - wykorzystuje w działaniu specjalny klej który uniemożliwia myszom odlepienie się od pułapki. Łapka na myszy nie czyni krzywdy schwytanym zwierzętom przez co może być użyta wszędzie tam, gdzie nie można używać innych rozwiązań deratyzacyjnych. Posiada Atest Higieniczny PZH oraz jest zgodny z wymogami Unii Europejskiej. 
 
Trwały klej

Pułapka na myszy może być wykorzystana kilkukrotnie po usunięciu schwytanej myszy. Zastosowany klej posiada specjalny skład chemiczny który zapobiega jego wyschnięciu, przez co może być wykorzystywany przez długi okres czasu. 
 
Sposób użycia:
 
- ostrożnie usuń papier zabezpieczający pułapkę,
- złóż pułapkę według instrukcji producenta załączonej na opakowaniu
- lep na myszy jest gotowy do użycia. 

klej na myszy
 
Właściwości:
 
- silny klej, uniemożliwiający wydostanie się złapanemu gryzoniowi,
- nie zawiera żadnych toksyn,
- działanie w temperaturze od -5 do + 50 stopni °C,
- tekturowa powierzchnia o wymiarach 13,5 cm x 20,5 cm. 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
 

Miejsce zwalczania

 

Lep na myszy może zostać użyty w takich miejscach jak spiżarnie, pokoje, łazienki, poddasza, piwnice, szpitale, motele, zakłady produkcyjne oraz wszędzie tam, gdzie używanie środków chemicznych i toksycznych jest zabronione. . W celu zwiększenia skuteczności łapka na myszy powinna zostać umieszczona w głównym ośrodku występowania gryzoni tak aby szansa ich schwytania była większa. Polecamy rozłożenie pułapki wzdłuż ścian, oraz przy źródle żerowania myszy. Pułapka na myszy przyniesie najlepszy efekt w momencie kiedy będzie rozstawiona w odstępie 2-3 metrowym między sobą.  Umieścić w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowch.

 

Sposób działania

 

Pułapka na myszy wykorzystuję do wabienia gryzoni specjalnie skomponowaną mieszaninę feromonów. Myszy zwabione zapachem zostają przyklejone do kleju bez możliwości ucieczki. 

 

Specyfikacja i sposób użycia:

 

Pułapka na myszy składa się z kawałka tektury podzielonego na trzy równe części. Środkowy element tektury o wymiarach 13,5 cm na 22 cm został pokryty klejem. 

 

 

W opakowaniu znajduję się:

 

- krótka informacja o lepie od producenta,

- lep na myszy 2 sztuki.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
 
Prezentacja produktu:

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Odstraszacz kun i gryzoni DUO-PRO PESTREPELLER.

Odstraszacz kun ultradźwiękowy DUO-PRO PESTREPELLER pozwala na odstraszenie gryzoni takich jaj myszy, szczury, kuny, łasice, wydry oraz innych niepożądanych zwierząt. Ultradźwiękowy odstraszacz jest w stanie zabezpieczyć aż 550 m2 powierzchni.

119,00 zł

Zobacz

Pułapka na myszy klejowa, lep na myszy.

Lep na myszy nadaję się do ochrony miejsc takich jak domy, mieszkania, szpitale, motele. Pułapka na myszy nie zawiera trucizn ani substancji toksycznych, jest bezpieczny dla dzieci oraz zwierząt domowych.

9,99 zł

Zobacz

Pułapka na myszy STV 155. Żywołapka.

Pułapka na myszy od STV The Big Cheese wyjątkowo szybko i skutecznie chwyta myszy. Żywołapki na myszy nie krzywdzą łapanych myszy, zaopatrzone w substancje wabiącą. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki.

19,99 zł

Zobacz

Pułapka na myszy, żywołapka STV 162.

Pułapka na myszy STV 162 jest skonstruowana tak by złapana mysz mnie mogła się wydostać na zewnątrz. Pułapka na myszy zaopatrzona w specjalny mechanizm zapadkowy i wentylację zapewnia przetrzymywanie gryzoni bez wyrządzania im krzywdy.

32,99 zł

Zobacz