Pułapka na szczury, klejowa STV 183, lep na szczury (2 sztuki).

Cena: 17,99

Niezwykle uniwersalna 
 
Pułapka na szczury STV 183 została wyprodukowana przez brytyjskiego producenta specjalizującego się w odstraszaniu zwierząt. Specjalny klej, którym została pokryta charakteryzuję się długą trwałością działania. STV 183 to pomoże pozbyć się szczura z pobliskiego otoczenia. Zapobiega rozprzestrzenianiu się szczurów w domu i może zostać użyta w każdym miejscu, w którym występuje problem ze szczurami. Jak pozbyć się szczura z domu? Najprościej będzie rozstawić pułapki na szczury w miejscach narażonych na ich wystąpienie. 
 
Wyjątkowo bezpieczna
 
Pułapka na szczury nie zawiera żadnych trucizn ani toksyn - wykorzystuje w działaniu specjalny klej który uniemożliwia myszom odlepienie się od pułapki. Łapka na szczury nie czyni krzywdy schwytanym zwierzakom przez co może być użyta wszędzie tam gdzie nie można używać innych rozwiązań deratyzacyjnych. Pułapka klejowa STV 183 posiada Atest Higieniczny PZH oraz jest zgodny z wymogami Unii Europejskiej. 
 
Trwały klej
 
Pułapka na szczury może być wykorzystana kilkukrotnie po usunięciu schwytanego szczura. Zastosowany klej posiada specjalny skład chemiczny, który zapobiega jego wyschnięciu, przez co lep na szczury może być wykorzystywany przez długi okres czasu. 
 
Sposób użycia:
 
- ostrożnie usuń papier, którym zabezpieczona jest pułapka na szczury,
- pułapka powinna być złożona w prostokątny kartonik,
- lep na szczury jest gotowy do użycia. 
 


problem ze szczurami

Właściwości:

- silny klej, uniemożliwiający wydostanie się złapanemu gryzoniowi,
- nie zawiera żadnych toksyn,
- lep na szczury może być używany w temperaturze od -5 do + 50 stopni °C,
- tekturowa powierzchnia o wymiarach 13,5 cm x 20,5 cm. 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Miejsce zwalczania

Pułapka na szczury w formie lepu może zostać użyta w takich miejscach jak spiżarnie, pokoje, łazienki, poddasza, piwnice, szpitale, motele, zakłady produkcyjne i wiele innych. W celu zwiększenia skuteczności użycia lepów, łapka na szczury powinna zostać umieszczona w głównym ośrodku występowania gryzoni tak aby szansa ich schwytania była większa. Polecamy rozłożenie pułapki wzdłuż ścian, oraz przy źródle żerowania szczurów.Porządany efekt uzyskujemy w momencie rozstawienia pułapek w odstępach 2-3 metrowych między sobą.  Ze względu na swoją specyfikację może zostać użyta wszędzie tam gdzie używanie środków chemicznych i toksycznych jest zabronione. Pułapka klejowa nie powinna być wystawiona na długotrwałe działania światła, opady deszczu oraz kontakt z piaskiem. Umieścić w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych.

Sposób działania

Szczury zwabione zapachem feromonów zostają przyklejone do kleju bez możliwości ucieczki. 

Specyfikacja i sposób użycia:

Pułapka skłąda się z kawałka tektury podzielonego na trzy równe części. Środkowy element o wymiarach 13,5 cm na 22 cm został pokryty klejem. Pułapka na szczury powinna zostać złożona w trójkąt wg. instrukcji na opakowaniu.

 
 
W opakowaniu znajduję się:

- krótka informacja o lepie od producenta,
- pułapka na szczury klejowa 2 sztuki.
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
pułapka klejowa na myszy

Zobacz również


Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

BESTSELLER

Odstraszacz kun, myszy, gryzoni. Multiple Pest Repeller Degrade 370m2.

Odstraszacz myszy o unikatowej obudowie pozwalającej na rozprzestrzenianie się ultradźwięków pod kątem 360°. Odstraszacz myszy i gryzoni pozwala na zabezpieczenie 370 m² powierzchni.

129,00 zł 119,00 zł

Zobacz

Pułapka na szczury STV 149, 2 sztuki. Sposób na szczury.

Łatwe w obsłudze pułapki na szczury, myszy i inne gryzonie firmy STV. Wykonane z wytrzymałego plastiku i stalowych elementów. Pułapki wielokrotnego użytku.

39,99 zł

Zobacz

Odstraszacz myszy i szczurów. Elektryczny odstraszacz gryzoni STV 726.

Odstraszacz myszy STV 726 to nowoczesna, praktyczna i skuteczna metoda usuwania szkodników. Odstraszacz myszy Ultra Sonic Repellers produkcji angielskiej to doskonały sposób na odstraszenie gryzoni.

49,99 zł

Zobacz

Pułapka na kuny. Klatka na kuny dwuwejściowa 65x17x20cm.

Pułapka na szczury żywołowna to zaawansowane urządzenie wykonane ze stalowej siatki. Specjalna budowa łapki na szczura pozwala na natychmiastowe złapanie i wywiezienie natrętnego zwierzęcia z naszej okolicy. Żywołapka wykonana ze stali nierdzewnej.

58,00 zł

Zobacz