TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.

Cena: 750,00

Bezobsługowe działanie armatki hukowej :

Nie chcesz codziennie dojeżdżać do miejsca, gdzie zostawiłeś odstraszacz na szpaki, żeby włączyć dopływ gazu? Timery/zegary to dedykowane rozwiązania do amatek hukowych, które pozwalają na automatyczne włączanie i wyłączanie urządzenia w zaprogramowanych godzinach. Pełna automatyka pozwala nam na to by zapomnieć o codziennej obsłudze urządzenia. Szczególnie polecany, gdy armatka hukowa ZON MARK 4 powinna pracować o konkretnej porze dnia lub nocy np. gdy ptaki lub inna zwierzyna żerują tylko w godzinach od 5:00 rano do 17:00 po południu. 

Sposób działania :

Timer 4MT08 to najwyższy model zegara, który zapewnia bardzo zaawansowane działanie całego urządzenia, spersanolizowane do naszych potrzeb. Timer do armatki zamienia odstraszacz hukowy ZON MARK 4 w profesjonalną wersje EL08 umożliwiającą pracę odstraszacza hukowego w specjalnych trybach. Po zamontowaniu w odstraszaczu dzików i ptaków ZON MARK 4 timera możemy ustawić godziny pracy działka hukowego lub włączyć tryb pracy losowej. Dodatkowo zegar 4MT08 pozwala na strzelanie seriami nawet do 4 wystrzałów w 5 sekundowych odstępach. Ponowną serie można zaprogramować od 1 do 60 minut. Zegar umożliwia ustawienie odstraszacza hukowego w trzech różnych trybach generowana losowych odstępów czasowych, co powoduje zmienny czas pomiędzy poszczególnymi seriami.


Kompatybilny i prosty w obsłudze :

Zegar pasuje do wszystkich odmian armatek hukowych ZON MARK 4 oferowanych przez nasz sklep. Charakteryzuje się prostą budową i obsługą, co gwarantuje bezawaryjność.


co odstrasza dziki, sposób na szpaki, szkody na polach
Zestaw zawiera:

- zegar 4MT08
- sterownik elektroniczny SBBV
- zawór bezpieczeństwa NH14
- obejma węża 3 szt
- instrukcja obsługi

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie

 

Zegar czasowy 4MT08 pozwala na precyzyjne programowanie armatki hukowej ZON MARK 4 w różnych trybach pracy, godzinach, sekwencjach. Połączenie odstraszacza hukowego ZON MARK 4 z zegarem 4MT08 umożliwia przystosowanie armatki hukowej do panujących okoliczności oraz zwiększenie skuteczności odstraszania. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne, prostej budowie może być wraz z armatkami hukowymi stosowany w każdym środowisku i o każdej porze roku. Znajdzie zastosowanie w sadach, na uprawach rolnych, leśnych itd.

 

Specyfikacja:

 

- wymiary : 10cm/10cm/6cm,

- zasilany jedną baterią AA.

 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Prezentacja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Balon - odstraszacz ptaków STV 960.

Obracające się odblaskowe oczy i ruch wstęgi na wietrze płoszy niechciane ptaki. Odstraszacz ptaków - balon stresowy służy do ochrony pól, sadów, upraw, ogrodu, stawów, łodzi, budynków itp.

39,99 zł

Zobacz

1 kg Trutka na szczury, myszy. Trutka zbożowa Muribrom - zatrute ziarno.

Trutka na szczury i myszy zatrute ziarno Muribrom to śmiertelnie skuteczny sposób na pozbycie się niepożądanych gryzoni z naszego otoczenia. Sprzedawana na wagę. Cena za 1000g.

12,99 zł

Zobacz