Sowa duża, sylwetka ptaka drapieżnego (model).

Cena: 52,99 99,00

Skuteczne działanie


Odstraszacz ptaków makieta ptaka sowa duża jest naturalnej wielkości sylwetką sowy. Zauważyć można rosnącą popularność stosowania makiet ptaków drapieżnych jako rozwiązania problemu z niechcianymi ptakami na wielu osiedlach. Sowy są drapieżnikami dobrze rozpoznawanymi przez inne gatunki ptaków. Sowy często polują na ptaki, dlatego obecność makiety wywołuje u nich wysokie poczucie dyskomfortu. Dodatkowo zaznaczone duże oczy są czynnikiem odstraszającym wiele gatunków ptaków. Polecamy zmianę lokalizacji odstraszacza, aby nie doprowadzić do przyzwyczajenia się gołębi do obecności makiety.

Sposób użycia i wykonanie

Makieta sowy jest przeznaczona do zawieszenia za pomocą przymocowanego sznurka lub postawienia. Makieta wykonana jest tak, że można ją przytwierdzić do wybranego podłoża lub podwiesić i wtedy oprócz działania wizualnego, poruszając się lekko na wietrze odstrasza również ruchem. Odstraszacz ptaków w podstawie posiada zabezpieczany otwór, do którego można wsypać piasek, lub drobny żwir w celu obciążenia sylwetki sowy. Dbałość o szczegóły i użyte materiały sprawiają, że jest to trwałe rozwiązanie, które można stosować przez lata. Użyte do produkcji tworzywo sztuczne jest odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, więc odstraszacz ptaków nie zmienia swojego wyglądu, kolory nie płowieją pod wpływem promieniowania słonecznego czy wody. 
   

W celu uzupełnienia wizualnego działania makiety, doradzamy zakup sowy wraz z dźwiękowym odstraszaczem. Szczególnie efektywnym rozwiązaniem jest zestaw makiety ptaka drapieżnego w połączeniu z dźwiękowym odstraszaczem "birdchaser" dostępnym w naszej ofercie tutaj

odstraszanie ptaków, makieta sowy, sposób na gołębie 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie:

 

Makieta sowy to efektywne rozwiązanie ptasiego problemu. Odstraszacz ptaków pozwala na odstraszanie gołębi, mew i innych niepożądanych gatunków. Makieta sowy może być montowana w miejscach narażonych na obecność ptaków takich jak balkony, tarasy, parapety gzymsy, dachy, hale, magazyny. Wizualny odstraszacz ptaków o wyglądzie sowy, dzięki swoim dużym rozmiarom (wys. 43 cm)  odstrasza mniejsze ptaki z miejsc narażonych na ich gniazdowanie bez wyrządzania im krzywdy.    

 

Specyfikacja:

 

- wysokość: 43 cm.   

- waga: 1 kg

 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Sokół siedzący (duży), Odstraszacz ptaków.

Odstraszacz ptaków makieta sokoła to efektywne rozwiązanie ptasiego problemu. Pozwala na odstraszanie ptaków z miejsc narażonych na ich gniazdowanie bez wyrządzania im krzywdy.

109,00 zł 49,90 zł

Zobacz

Odstraszacz ptaków, sylwetka kruka stojącego (model).

Wizualny odstraszacz ptaków o wyglądzie kruka. Dzięki swoim dużym rozmiarom odstrasza mniejsze ptaki z mniej narażonych na ich gniazdowanie.

19,99 zł 14,90 zł

Zobacz

Spray na gołębie Vaco. Odstraszacz ptaków w sprayu.

Spray na gołębie Vaco zawiera naturalne olejki eteryczne, stanowiące, naturalną barierę przed ptakami. Skutecznie zniechęca do przebywania w miejscach jego aplikacji, np. okna, parapety, dachy, chodniki, gzymsy. Produkt ulega biodegradacji, bezpieczny dla ludzi.

18,49 zł

Zobacz