Sowa z ruchomą głową, odstraszacz ptaków.

Cena: 89,95 149,00

Skuteczne działanie

Sowy są ptakami dobrze rozpoznawanymi przez inne gatunki. Sowy często polują na ptaki, dlatego obecność makiety wywołuje u nich wysokie poczucie dyskomfortu a umieszczenie idealnie odwzorowanej sylwetki sowy daje tak dobre efekty. Ruchoma głowa sowy jest osobnym elementem makiety montowanym na sprężynie - porusza się wraz z podmuchami wiatru maksymalizując odstraszanie wizualne. 

Odstraszacze ptaków - wizualna metoda odstraszania

Metoda wizualna jest często stosowana jako wspomagająca dla systemów dźwiękowych i hukowych (równoczesne zastosowanie obu metod zwiększa efektywność płoszenia – makiety wyglądają jak ptaki drapieżne, urządzenia dźwiękowe emitują odgłosy). W czasie użycia kilku różnych odstraszaczy działa efekt synergii. Jeśli połączymy odstraszacze wizualne z dźwiękowymi, zagrożenie o których ptaki są informowane dźwiękowo, stanie się bardziej rzeczywiste. W celu uzupełnienia wizualnego działania makiety, doradzamy zakup sowy wraz z dźwiękowym odstraszaczem. Szczególnie efektywnym rozwiązaniem jest zestaw odstraszacz ptaków makieta ptaka drapieżnego + dźwiękowy odstraszacz "birdchaser" dostępny w naszej ofercie tutaj. Polecamy zmianę lokalizacji odstraszacza, aby nie doprowadzić do przyzwyczajenia się gołębi do obecności makiety.

Wysoka jakość

- odstraszacz ptaków brytyjskiego producenta odstraszaczy zwierząt STV Defenders - światowego lidera branży odstraszania zwierząt, 
- duże, zaznaczone oczy są czynnikiem odstraszającym wiele zwierząt,
- makieta sowy  wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

odstraszanie ptaków, makieta sowy, sposób na gołębie 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie:

 

Odstraszacz ptaków makieta sowy pozwala na odstraszanie gołębi, mew, dzięciołów i innych ptaków i może być montowana w miejscach narażonych na obecność ptaków takich jak balkony, tarasy, parapety gzymsy, dachy, hale, magazyny. Wizualny odstraszacz ptaków o wyglądzie sowy, dzięki swoim dużym rozmiarom (wys. 43 cm)  odstrasza mniejsze ptaki z miejsc narażonych na ich gniazdowanie bez wyrządzania im krzywdy.    

 

Specyfikacja:

 

- wysokość: 43 cm.   

- waga: 1 kg

 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Odstraszacz myszy, odstraszacz owadów. Dual Sonic.

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy i owadów sprawdzi się jako urządzenie skutecznie chroniące nasze otoczenie. Emitowane przez odstraszacz na myszy i owady ultradźwięki wywołują zmuszają owady i gryzonie do opuszczenia dotychczasowego siedliska.

39,89 zł 34,99 zł

Zobacz

BESTSELLER

Kruk odstraszacz ptaków (model). Kruk na balkon.

Wizualny odstraszacz ptaków o wyglądzie kruka. Dzięki swoim dużym rozmiarom odstrasza mniejsze ptaki z mniej narażonych na ich gniazdowanie.

19,99 zł 14,99 zł

Zobacz

ZAP-IT na ugryzienia komarów i innych owadów

ZAP-IT jest wysokiej jakości urządzeniem przeznaczonym do łagodzenia skutków ukąszeń komarów. Produkt został przetestowany klinicznie oraz zarejestrowany jako urządzenie medyczne. Nie zawiera środków chemicznych.

19,99 zł

Zobacz

BESTSELLER

Mugga Strong Spray 50% DEET. Preparat na komary i kleszcze.

Preparat na kleszcze Mugga Strong Spray to wyjątkowo skuteczny preparat na kleszcze wyprodukowany przez znaną belgijską firmę Mugga. Preparat na kleszcze posiada stężenie 50% DEET na kleszcze.

39,99 zł

Zobacz