Odstraszacz psów. Odstraszacz kotów przenośny Space Dog II Isotronic.

Cena: 68,99

Skuteczne działanie

Odstraszacz kotów renomowanego producenta Isotronic, to urządzenie, które pozwala na odstraszanie niepożądanych zwierząt. Odstraszacz psów i kotów emituje ultradźwięki o cześtotliwości od 24 do 49 kHz. Specjalny przycisk "GoAway"  generuje efektywny sygnał ultradźwiękowy, w momencie jego przyciśniecia równocześnie zapala się dioda LED które dodatkowo oślepia i odstrasza zwierzę. Odstraszacz nie krzywdzi zwierząt! Wykorzystuje efekt zaskoczenia oraz odstraszające działanie ultradźwięków - nieznośnych dla kotów i psów. Czas pracy urządzenia zależny jest od pogody i temperatury otoczenia.

odstraszacz kotów

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Zastosowanie:

Urządzenie zasilane jest 1 x baterią 9V dzięki czemu jest całkowicie przenośne. Możemy zabrać odstraszacz psów ze sobą na spacer jeśli obawiamy się ataku bezpańskich psów. Po naciśnięciu przycisku "GoAway" urządzenie rozpoczyna emisje ultradźwięków, dźwięków które są wyjątkowo nieprzyjemne dla odstraszanych zwierząt. Zwierzęta takie jak koty i psy słysząc ultradźwięki, odczuwają uczucie dyskomfortu i dezorientacji, wystraszone ultradźwiękami bedą starały się uciec. 
 
Specyfikacja:
 
- Zasilanie: 1 x 9V DC (brak w zestawie) 
 
- Częstotliwość:  24-49kHz (maksymalnie ciśnienie akustycznie wynosi 80 dB),
 
- Zasięg: do 6 metrów

 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Odstraszacz myszy, odstraszacz owadów. Dual Sonic.

Ultradźwiękowy odstraszacz myszy i owadów sprawdzi się jako urządzenie skutecznie chroniące nasze otoczenie. Emitowane przez odstraszacz na myszy i owady ultradźwięki wywołują zmuszają owady i gryzonie do opuszczenia dotychczasowego siedliska.

39,89 zł 34,99 zł

Zobacz

Odstraszacz psów. Odstraszacz kotów. Odstraszacz lisów. STV 620.

Odstraszacz Defenders STV620 to profesjonalny odstraszacz kotów, psów, lisów oraz innych zwierząt. Odstraszacz emituje ultradźwięki, dźwięki o wysokiej częstotliwości niesłyszalne przez ucho ludzkie.

199,00 zł 189,00 zł

Zobacz

Odstraszacz psów Anti Hund, gaz pieprzowy na psy.

Gaz pieprzowy to silny odstraszacz psów należący do gazów obronnych przeznaczony do użycia w razie ataku przez agresywnego psa. Zasięg działania 1-1,5 m.

15,99 zł

Zobacz