TIMER ZEGAR GT 300 do armatki hukowej ZON MARK 4.

Cena: 409,00

Bezobsługowe działanie armatek hukowych
 
Nie chcesz codziennie dojeżdżać do miejsca, gdzie zostawiłeś odstraszacz na szpaki, żeby włączyć dopływ gazu? Rozwiązaniem jest zegar (timer), który automatycznie włączy i wyłączy urządzenie w określonych godzinach. Nie musimy wtedy otwierać i zamykać ręcznie dopływu gazu, automat zrobi to za nas. Jest polecany, gdy nie ma potrzeby, aby ZON MARK 4 pracował przez 24 godziny na dobę (np. gdy ptaki lub inna zwierzyna żerują tylko w godzinach od 5:00 rano do 17:00 po południu). Timer GT 300 zamienia odstraszacz hukowy ZON MARK 4 w wersję bardziej zaawansowaną, umożliwiającą pracę odstraszacza hukowego w specjalnych trybach. Po zamontowaniu w odstraszaczu dzików i ptaków ZON MARK 4 timera możemy ustawić godziny pracy działka hukowego. 
 
Kompatybilny i prosty w obsłudze
 
Zegar pasuje do wszystkich odmian armatek hukowych ZON MARK 4 oferowanych przez nasz sklep. Charakteryzuje się prostą budową i obsługą, co gwarantuje bezawaryjność.

co odstrasza dziki, sposób na szpaki, szkody na polach
Zestaw zawiera:
 
- zegar GT 300
- obejma węża 2 szt
- bateria alkaliczna
- instrukcja obsługi
 

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Zastosowanie
 
Zegar czasowy GT 300 pozwala na precyzyjne ustawienie armatki hukowej ZON MARK 4 w różnych godzinach pracy. Połączenie odstraszacza hukowego ZON MARK 4 z zegarem GT 300 umożliwia przystosowanie armatki hukowej do panujących okoliczności oraz zwiększenie skuteczności odstraszania. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne, prostej budowie może być wraz z armatkami hukowymi stosowany w każdym środowisku i o każdej porze roku. Znajdzie zastosowanie w sadach, na uprawach rolnych, leśnych itd.
 
 
Specyfikacja:
 
- wymiary : 10cm/6cm/6cm,
- zasilany jedną baterią AA.
 
 
 


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Prezentacja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator