TIMER ZEGAR do armatki hukowej.

Cena: 409,00

Bezobsługowe działanie armatek hukowych :
 
 
Nie chcesz codziennie dojeżdżać do miejsca, gdzie zostawiłeś odstraszacz na szpaki, żeby włączyć dopływ gazu? Rozwiązaniem jest zegar (timer), który automatycznie włączy i wyłączy urządzenie w określonych godzinach. Nie musimy wtedy otwierać i zamykać ręcznie dopływu gazu, automat zrobi to za nas. Jest polecany, gdy nie ma potrzeby, aby GUARDIAN-2 pracował przez 24 godziny na dobę (np. gdy ptaki lub inna zwierzyna żerują tylko w godzinach od 5:00 rano do 17:00 po południu). Minimalny czas, który musi upłynąć od momentu włączenia urządzenie do wyłączenia to 10 godzin, maksymalny to 19 godzin. Timer jest wodoodporny i może pracować w każdych warunkach atmosferycznych. Jest zasilany baterią AA (paluszek). 
 
Kompatybilny i prosty w obsłudze :
 
Zegar pasuje do wszystkich odmian armatek hukowych Guardian oferowanych przez nasz sklep. Charakteryzuje się prostą budową i obsługą, co gwarantuje nieawaryjność.
 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Zastosowanie :

Timer, zegar do armatki hukowej (odstraszacza zwierząt) "GUARDIAN 2" lub dowolnej innej armatki, jest rozwiązaniem usprawniającym działanie tych urządzeń. Dzięki odporności na warunki atmosferyczne, prostej budowie może być wraz z armatkami hukowymi stosowany w każdym środowisku i o każdej porze roku. Znajdzie zastosowanie w sadach, na uprawach rolnych, leśnych itd.

Specyfikacja :

- wymiary : 10cm/6cm/6cm,- zasilany jedną baterią AA.
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Prezentacja produktu:


Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Armatka hukowa Guardian 2 + wysoki stojak obrotowy.

Profesjonalny hukowy odstraszacz ptaków i innych zwierząt takich jak dziki. Armatka hukowa zasilana gazem.

1 479,00 zł

Zobacz

Armatka HUKOWA GUARDIAN 2. Sposób na ptaki i dziką zwierzynę.

Armatki hukowe to skuteczne systemy odstraszania zwierząt. Stosowane przez rolników i sadowników, przez właścicieli stawów rybnych, przez leśniczych oraz koła łowieckie do płoszenia zwierząt wyrządzających szkody.

879,00 zł

Zobacz