Lampa owadobójcza WH 35m2 WindHager

Cena: 99,00

Skuteczne działanie

Lampa owadobójcza posiada umieszczone wewnątrz obudowy lampy ultrafioletowe emitujące światło UV, które dla człowieka jest niewidzialne gołym okiem, natomiast silnie przywabia owady. Bezpośrednio przed przed świetlówkami umieszczona jest specjalna stalowa siatka podłączona do generatora wysokiego napięcia. Siatka jest tak skonstruowana, że owad, który znajdzie się w jej bezpośrednim sąsiedztwie zostaje porażony wysokim napięciem i natychmiast zabity. Uśmiercony owad spada na tackę znajdującą się w dolnej części obudowy, którą łatwo opróżniać i utrzymywać w czystości. Lampa owadobójcza to wysoce efektywna metoda likwidacji uciążliwych owadów pozbawiona używania wszelkich szkodliwych substancji chemicznych.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Zastosowanie:

Lampa owadobójcza przeznaczona do zastosowań profesjonalnych w sklepach, masarniach, piekarniach, supermarketach, barach oraz restauracjach, ale również na kempingu czy w sypialni. Lampa owadobójcza sprawdza się wszędzie tam, gdzie doskwiera nam obecność owadów latających (komary, muchy, meszki, itp.).

Specyfikacja:

Wymiary: (wys x średnica) 310x130 mm.
Obszar działania: do 35m2.
Możliwość wieszania.
Materiał: plastik.
Moc świetlówki UV: 9W-wymienialna.
Napięcie elektrod: 800-1000V / 33mA.
Długość przewodu zasilającego 160 cm.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pułapka na kreta, nornice model 1. Łapka na krety.

Sposób na kreta? Skuteczna w działaniu i prosta w obsłudze pułapka na kreta. Gryzoń dotykając blaszki uruchomia mechanizm z zapadkowy, który go zakleszcza.

19,99 zł

Zobacz

Pułapka na szerszenie i osy WINDHAGER (bez płynu).

Pułapka na szerszenie i osy Windhager przeznaczona jest do łapania os, szerszeni oraz innych uciążliwych dla ludzi owadów latających. Umieszczony wewnątrz pułapki płynny atraktant (brak w zestawie) błyskawicznie przywabia owady.

39,99 zł

Zobacz

Odstraszacz komarów Mosquito-Away. Sposób na komary. Odstraszanie komarów. Zwalczanie komarów.

Odstraszacz komarów pozwala na zabezpieczeniu powierzchni o wielkości około 20 m2 przed niepożądaną obecnością komarów. Odstraszacz na komary zasilany jest dwiema standardowymi bateriami typu AA.

47,99 zł

Zobacz