Pułapka na kreta, nornice. Kretołap PEST-STOP (PSTMOLE). 2 sztuki!

Cena: 99,99

Wyjątkowo skuteczna

 

Pułapka na kreta PEST-STOP Tunnel Mole Trap (PSTMOLE) produkcji czołowego brytyjskiego producenta PEST-STOP przeznaczona jest do szybkiego pozbycia się kretów i nornic oraz pozostałych gryzoni drążących tunele w ogródkach. To prosty sposób na kreta, który pozwoli na zabezpieczenie obszarów zieleni takich jak ogrody, warzywniaki, trawniki przed jego niszczącą działalnością. Łapka na krety została wyposażona w specjalny, wyjątkowo czuły mechanizm, który po wykryciu najmniejszego ruchu zatrzaskuje się chwytając gryzonia. Pułapka na kreta to produkt brytyjskiego producenta PEST-STOP model (PSTMOLE) została zaprojektowana przy pomocy brytyjskiego eksperta zajmującego się łapaniem kretów - Jeff'a Nicholls'a. Wykonana z ocynkowanej stali odpornej na rdze oraz zmienne warunki atmosferyczne. Kretołap pozwoli skutecznie ograniczyć populacje kretów i nornic na danym terenie. W przypadku występowania większej ilości szkodników należy rozmieścić większą ilość pułapek. 

 

Łatwa w użyciu

 

Jak pozbyć się kreta i nornic? Nie wiesz jak zlikwidować kopce kreta z zadbanego ogrodu? Zastosuje skuteczne rozwiązanie, które pozwala pozbyć się problemu z kretami raz na zawsze. Pułapka na kreta powinna zostać umieszczona w kretowinie, tunelu wykopanym wcześniej przez kreta. Kretołapka powinna zostać umieszczona na głębokości około 15-25 centymetrów, i to w taki sposób aby potencjalny kret miał możliwość złapania się w pułapkę. Pułapki na krety powinny zostać umieszczone w miejscu koncentracji kopców i tuneli, aby można było zmaksymalizować szanse na schwytanie szkodnika. Kolejnym krokiem jest naciągnięcie ramion i zablokowanie ich prętem blokującym. Łapki na krety należy naciągnąć zgodnie z instrukcją obsługi, która znajduję się z tyłu opakowania produktu. Naciągnięta łapka na krety nadaję się umieszczenia wewnątrz ziemi. Łapka na krety powinna zostać przysypana ziemią, trawą tak aby stała się ona niewidoczna. Polecamy oznaczenie lokalizacji łapki za pomocą specjalnych odblaskowych chorągiewek dostępnych w naszym sklepie. Łapka na krety jest wyjątkowo łatwa i intuicyjna w użyciu. Banalna mechanika i brak baterii powoduje, że jest to rozwiązanie całoroczne, mogące służyć latami. Ich prosta budowa i skuteczne działanie, sprawia, że są pierwszym wyborem wśród profesjonalistów zajmujących się zwalczaniem kretów i gryzoni drążących tunele pod ziemią. Doskonałym rozwiązaniem uzupełniającym działanie pułapki są wibracyjne odstraszacze wbijane w ziemię, znajdujące się w naszej ofercie - pozwalają one na stworzenie niewidzialnej bariery i zabezpieczenie ogrodu przed inwazją kretów i gryzoni z okolicznych obszarów.

 

 

jak pozbyć się kreta, pułapka na kreta, łapka na krety, jak się pozbyć kreta, jak pozbyć się kreta z działki, jak pozbyć się kreta z ogroduWłaściwości

- tradycyjna metalowa konstrukcja,
- stal galwanizowana,  zabezpieczona przed działaniem warunków atmosferyczncyh,
- wyjątkowo skuteczna podczas bezpośredniego kontaktu z kretami/


 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved. 

Miejsce użycia

 
Pułapka na kreta może zostać użyta wszędzie tam, gdzie występuje problem z kretami i nornicami tj. ogrody, ogródki działkowe, grządki warzywne i owocowe, pola golfowe itd. Prawidłowo rozlokowany system łapek na krety pozwala znacząco ograniczyć ich populacje na danym terenie. 

Kretołap należy umieścić w poziomym tunelu, wewnątrz którego poruszają się gryzonie lub bezpośrednio w miejscu kopca. W tym celu należy wykopać nieduży otwór w ziemi, w którym będzie można umieścić pułapkę. Po prawidłowym naciągnięciu i umieszczeniu w ziemi, pułapka na krety powinna zostać przysypana w taki sposób, aby była ona niewidoczna. Podczas montażu łapki należy zachować dużą ostrożność, mechanizm zapadniowy jest wyjątkowo czuły! Polecamy oznaczenie zakopanej pułapki za pomocą odblaskowej chorągiewki STV317 dostępnej w naszym sklepie.
 
  
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.
 
Wideoprezentacja produktu: