Odstraszacz kretów i zwierzyny płowej Monagro 5l.

Cena: 549,00

Wyjątkowo skuteczny

Odstraszacz kretów i dzików to środek odstraszający dzikie zwierzęta pozwala na zabezpieczenie pól, upraw, sadów, posesji przed niepożądaną obecnością dzikich zwierząt takich jak dziki, jelenie, sarny, kuny, bobry, nornice, karczowniki, ptaki. Preparat do odstraszania dzikich zwierząt przeznaczony jest do użytku profesjonalnego.

Czas działania 

Odstraszacz kretów i dzików to jedyny taki preparat odstraszający dzikie zwierzęta, który jest środkiem o długim czasie działania. Przy normalnych opadach deszczu działa nawet do 12 tygodni. Przy opadach obfitych do około 8 tygodni. W opakowaniu znajduję się 5l preparatu odstraszającego dzikie zwierzęta. Środek został wyprodukowany w Niemczech. Naturalny sposób na kreta i inne dzikie zwierzęta. Płyn odstraszający zwierzęta firmy Monagro to produkt ekologiczny. 

jak pozbyć się bobrów

Właściwości:

- wyjątkowo skuteczny w działaniu,
- skuteczny sposób na kreta
- długi czas działania dochodzący do 12 tygodni,
- naturalny produkt ekologiczny. 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 
 
Sposób użycia 

Sposób na kreta i nornice: Jak pozbyć się nornic? Jak pozbyć się kreta? Środek na na nornice, preparat na krety należy rozpuścić w wodzie w proporcjach 5 litrów wody do 2-3 nakrętek preparatu. Uzyskanym roztworem należy zalać kopce a następnie je zamknąć. 

Kuny: Sposób na kuny jest tak naprawdę jeden. Bierzemy zwykłą materiałową szmatkę, następnie należy ją nasączyć preparatem bez rozcieńczania w wodzie. Szmatkę należy podrzucić w miejsca w których możemy najczęściej spotkać kuny; samochody, maszyny, poddasza itp.. 

Dziki i zwierzyna płowa: Środek na dziki należy rozpuścić w wodzie w proporcjach 1/2 litra koncentratu do 25 litrów wody. Uzyskanym roztworem należy spryskać teren na którym odnotowano występowanie dzikich zwierząt. Producent sugeruje wykonanie "pasu ochrony" którym można zabezpieczyć teren wokół pól, upraw, lasów oraz domostw. Taki pas powinien mieć około 2 metrów szerokości. 

Karczowniki i bobry: Sposób na bobry i karczowniki jest inny. W przypadku tych zwierząt należy opryskać pnie drzew, jazy bobrowe, pobocza strumieni i rzeczek. 

Zwierzęta płowe, dziki i bobry można też odstraszyć nasączając szmaty preparatem w ilości 3 krople na szmatę i rozstawiając je na palikach co 12 metrów. Należy pamiętać o zastawieniu tzw. furtce wyjścia przy uprawach (pole chronione) aby zwierzyna mogła opuścić chronioną uprawę w długości około 15-20 metrów!

Specyfikacja

- opakowanie 5l


W opakowaniu znajduję się:

-
preparat odstraszający dzikie zwierzęta Monagro 5l
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Wideorecenzja produktu:


Prezentacja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator